Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezeket, hogyan szedjem és mit...

Ezeket, hogyan szedjem és mit javasoltok még mellé?

Figyelt kérdés

Jumbo Professional - Erre azt mondták nekem,hogy csak edzés után 1 adagot mert elhízok tőle nagyon.


Akkor fog kellenem venni egy sima fehérje készítményt amit reggel meg este szedhetek?A jumbot meg akkor csak edzés után.


Van creatin monohydrátom még itthon.


Ha minimális hízást akarok akkor a jumbot hanyagoljam reggel meg este ugye?


Hogyan legyen akkor mit javasoltok?

Rendeljek egy fehérjét is?


Másodlagos kérdés:

Ezeket megéri szedni és mire jók?:

Epozine o2 nt(Nem szteroid)

Cellmass 2.0 (Ez sem)


168 magas vagyok és 75kg

Felesleg pedig olyan 4.3 kg.


Tudom nem vagyok még egy izom szörnyeteg de szeretnék szedni valamit.


2014. jan. 6. 00:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Étrended milyen?

Multivitamin, C-vit, Omega3 megvan?


Jumbot csakis edzés után. Tejsavófehérje mehet reggel, közvetlenül felkelés után. Egyébként meg szilárd kajából vidd be a fehérjét, ha nem tudsz valami miatt eleget, akkor mehet helyette tejsavó!


Kreatin nem kell még neked!


Jumbot mint írtam, csakis edzés után!


Igen rendelj egy fehérjét!


Epozine meg cellmass sem kell!



Ha ilyen sok pénzed van, akkor ne hülyeségekre költsd, hanem marhabélszínre, meg nagyon sok csirkemellre!

De vehetnél azonfelül például jobb minőségű fehérjét, akár izolátumot is, meg edzés utáni ch-nak vitargot stb...

2014. jan. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!