Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Húzódzkodás így túledzés lesz?

Húzódzkodás így túledzés lesz?

Figyelt kérdés

Fel akarom egy picit tolni az ismétlés számaimat jelenleg edzés közben variálom fogásokat és találtam ezt az orosz módszert [link]


hát napon rendesen húzódzkodnék de akkor azt a napot kihagynám az intenzitás fokozóból nem lesz túledzés?



2014. jan. 7. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben úgy ahogy van szüneteltetném a program idejére mind a hátedzést, mind a bicepsz és az alkar edzését.
2014. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akarok hülyeséget mondani de valaki aki okosabb nálam kiokítana nem lenne úgy vissza esés ha szüneteltettem a hátnapot?
2014. jan. 7. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:

De! Hogy ne lenne visszaesés?

Nagyobb visszaesés csak akkor lenne ha te jól megedzenéd a hátizmaidat, aztán minden egyes nap húzódzkodásokat csinálnál, hogy soha az életben ne tudjanak regenerálódni!

2014. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!