Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetne még hatékonyabb...

Hogyan lehetne még hatékonyabb a fegyencedzés, hogyha a konditermet nem engedhetem meg magamnak?

Figyelt kérdés

Sajnos 1 hónapja nem tudok konditerembe járni anyagi okok miatt és ráadásul a bérlet és a napijegy is egyre drágább, tehát arra gondoltam, hogy bevált edzésterv alapján elkezdeném a fegyencedzést.


Az edzésterv itt található: [link]


Most kezdem a második hetet a leírtak alapján, meglepő, hogy a konditermi gépek után ilyen egyszerű gyakorlatok ekkora erőkifejtést igényelnek, de tetszik és érezhetően javult az állóképességem.


Na már most a fegyencedzés mellett súlyzóval rendelkezem, tehát nincs nagy felszerelésem és az érdekelne, az érdekelne pontosan hogy mit lehetne ebből még kihozni a testépítés érdekében? Hogy alakítsam ki az étrendet? Nem szedek semmilyen tablettát vagy port és nem is szándékozom, ha lehet a természetes dolgokhoz ragaszkodnék. Elsősorban azok véleménye érdekelne, akik szintén alkalmazzák a fegyencedzést magában, vagy konditerem mellett és, hogy mekkora fejlődést lehet észrevenni egy bizonyos idő eltelte után.



2014. jan. 8. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
'Nem szedek semmi tablettát vagy port" ..Jahhajjj..mert a multivitamin meg a fehérje ugye rohadtul természetellenes,hiába épülnek fel abból az izmaid.
2014. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, de igen inkább eszek gyümölcsöt meg sok húst.
2014. jan. 8. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:
hja nem vagy kezdő én a szigorúan vett fegyencedzést hanyagolnám, inkább összeszednék minden izomcsoportra 2-3 különböző szimpatikus gyakorlatot és rendes osztott edzéstervvel ilyen streetworkout stílusban gyakorolnám. amúgy ha túl könnyű a súlyod már egy gyakorlathoz akaszthatsz magadra súlyokat.
2014. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!