Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzésről vélemények,...

Fegyencedzésről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Elolvastam és tényleg olyan brutál lehetsz tőle mint ahogy írja?

2014. jan. 6. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Képes leszel azokra a gyakorlatokra, amiket leír. Ezzel nagyságrendekkel túl teljesítheted egy átlagember képességeit. Viszont a megfogalmazásai erősen túloznak, inkább ösztönzőként próbáld felfogni őket, mintha azt mondaná, hogy "semmi sem lehetetlen" stb.
2014. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Mindentől lehetsz brutál, csak odáig kevesen jutnak el. Fegyencedzés... milyen szó már. Farbarakás is szerepel a programban?
2014. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kiegészítés. Az ábrákon szereplő srác nem csak fe-től néz ki úgy ahogy. Ő rendszeresen súlyzózik e mellet.
2014. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez csak motiváló szöveg..
2014. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

11 éve testépítek, 2 éve építettem be az edzéseimbe a fegyencedzés gyakorlatait.

Azt kell mondanom, hogy csak bemelegítésnek használom ezeket a gyakorlatokat, az izmaim nem a FE-től vannak...

(Tulajdonképpen "csak" a gerincmerevítő izmaim gyengék még, a hídból még nem tudok felállni.)

2014. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megézem hogyan melegítesz be egykezes fekvővel mert azt élő ember meg nem csinálja úgy ahogy a könyvben le van írva :D

én amúgy szeretem mert otthon elvégezhető meg ráébresztette az embereket arra hogy lehet edzeni gerincre meg nyakra pl. viszont szerintem kondiban céltudatosabban tudsz egy adott izomra edzeni amitől talán jobb a fejlődés.

2014. jan. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!