Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van valami módszer, amivel az...

Van valami módszer, amivel az ízületeket tudom jobban erősíteni?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy valamiért az ízületeim strapabírósága le van maradva az izmaimhoz képest, sokszor azért nem tudok emelni súlyon, mert az ízületeim nem bírják - főként a vállam és a térdem, de a csuklóm sem az igazi. Van valakinek valami jó módszere ilyen problémára?
2014. jan. 9. 12:25
 1/2 anonim válasza:
A saját testsúlyos edzések, _fokozatosan_ felépítve, alkalmasak erre a célra. Érdemes a Fegyencedzés könyvnek utánanézni, nem kötelező csak saját testsúlyos gyakorlatokat végezni, tolhatsz hibrid programot is, a lényeg, hogy ne csak az izolált súlyzózás legyen, mert az nem elég.
2014. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Valter6672 ***** válasza:
48%
Nekem az Omega 3 halolaj bejött. Nem gondoltam volna, de amióta szedem sokkal jobbak az ízületeim. Egy próbát megér.
2014. jan. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!