Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tabata edzés módszer valóban...

Tabata edzés módszer valóban nagyon hatásos?

Figyelt kérdés

Olvasni olvastam róla ott nagyon jókat írnak.De kíváncsi lennék olyanok véleményére aki ki próbálták legalább pár hónapra milyen eredményeket értek el.Én meg csináltam egy 4 perces edzést az biztos eléggé tüdő kiköpős:).


http://www.youtube.com/watch?v=887f5Xs1f2A


2013. dec. 1. 08:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Persze gondolom hogy a négy perc nem nagy durranás attól nem sokat fogyok.Majd pár hetente emelem 4 perccel az edzést.Egy 20perccig majd fel akarok menni.
2013. dec. 1. 08:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmilyen intervallum edzés nem kezdőnek való. 4 perc nem edzés, a tabata kb 20 perctől indul, de nem a legjobb az intervall elosztás.
2013. dec. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tabata 4 perces. Pont az a lenyege hogy tudokikopos. Ne 20 percig menj fel hanem csinald kemenyebben a 4 percet. Egyebkent annyira hatasos hogy kaloriakat eget es ennyi.
2013. dec. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem kell feltétlen 4 percesnek lenni az egész edzéssnek.4perc egy kör úgy vettem ki a leírásokból.Én azért csináltam ennyit mert ennyi ment elsőre.Úgy nyomtam ahogy a csővőn kifért:).Találtam egy király tabata edzést yotuben ott 4 kört nyom a csóka.Plusz még bemelegítést.


http://www.youtube.com/watch?v=pJyoBO08t0E

2013. dec. 1. 13:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem 4 perc, az csak egyfajta gyakorlat, és 5 fajtát kell, így lesz 20 perc.

4 perc lópikula.

2014. júl. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!