Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan, milyen sporttal...

Hogyan, milyen sporttal formáljam a fenekem?

Figyelt kérdés
Aránylag van a fenekemnek formája, de a felső részére ráférne egy kis "növesztés". Mert fent lapos. Persze ahogy nőiesedni fogok ez még alakul, de szeretném énis alakítgatni ha van rá lehetőségem. Szóval a fenekem felső része kicsit laposabb, azt szeretném növelni, gondolom izommal. Milyen formában,mit, és mennyit kéne sportolnom, tornáznom hozzá? 15/L

2014. jan. 9. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzéssel de ha már azt elkezded akkor teljes testre kell.Esetleg még nyomhatod naphosszat a lépcsőgépet az kardio is úgyhogy legalább lemegy rólad egy kis zsír és formásabb lesz , legalábbis én lábnapon bemelegítésnek csinálom és combra,fenékre adja rendesen.
2014. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
12%
Lépcsőzés, futás, ezektől főleg izmosodni, formásodni fog. Az úszás is nagyon jó, bár az nem csak fenék ugye.
2014. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Guggolás, kitörés, merev lábú felhúzás
2014. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De az a bajom még, hogy vékony vagyok. szóval nem sok zsír van rajtam.
2014. jan. 9. 21:43
 5/9 anonim válasza:
10%
seggbedugasal
2014. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend+osztott súlyzós edzésterv. Ne csak lábra eddz.
2014. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Joe Makepeace válasza:

Mi az, hogy a "felső része"???

Amúgy egyáltalán nem néz ki jól a természetellenes akkora nagy büdös valag, mint amit mintha biciklipumpával pumpáltak volna föl, például mint a Jennifer Lopezénak.

Az ember sajnálja a klozettet amire ráül sz rni...

2014. jan. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó segge van Jennifer Lopeznek
2014. jan. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Különben sincs túl sok embernek olyan genetikája, hogy akár kemény edzéssel olyan legyen.
2014. jan. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!