Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakran lehet guggolós...

Milyen gyakran lehet guggolós edzést végezni?

Figyelt kérdés

Beosztottam magamnak, hogy melyik nap mire edzek, heti 4x járok le edzőterembe. Így heti 1x szoktam csak guggolni, lehet gyakrabban is? Csak mert úgy tudom, hogy egy izomcsoportot 1 héten csak 1x kell edzeni, ha heti 2x lenne guggolás az már "baj"?


18/L



2014. jan. 9. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:

A volumentől függ.

Ha lábra csak guggolást csinálsz, akkor mehet heti kétszer háromszor is három vagy négy sorozat.

Ha viszont a guggoláson kívül csinálsz még kitörést, merev lábas felhúzást, és használod a lábtolót, combfeszítő, -hajlítógépet, akkor tényleg csak heti egyszer lehet.

2014. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a többit is csinálom:)
2014. jan. 9. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor van egy rendes lábnapod a héten.

Ha keményen csinálod, akkor a combjaidnak szüksége van egy hét regenerálódásra, vagyis addig nem kell, sőt nem szabad semmilyen gyakorlatot csinálni rá.

2014. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki a heti beosztásod?
2014. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jól csinálod nem is tudsz kétszer edzeni lábra egy héten!;)
2014. jan. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1.nap tricepsz-bicepsz

2.nap hát-váll

3.nap láb

4.nap nagyon minimálisan mell ilyenkor inkább futok,taposok és ellipszisezek

2014. jan. 10. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!