Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Én most már vagy 5 hónapja...

Én most már vagy 5 hónapja edzek ebből 2 vagy 3 hónapot kondiba a többit pedig itthon és rendes kajával meg genetikaval is persze fel szedtem magamra +10 kilót és ez az erőmbe is látszódik de látszatra nem ez normális?

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális, hogy eleinte erősödsz jelentős izomtömeg növekedés nélkül is.
2014. jan. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az nem normális, ha nem veszel észre +10kg-t. Az azért elég nagy terjedelmű izom és zsír szövet.
2014. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy normális,nyilván fejlődtek az izmaid,csak a zsírréteg eltakarja.Tömegelj még,azután pedig diéta.Egy idő után a testzsirszázalék átfordul negatívba,és könnyebben megy majd a zsírégetés.Nagyon nagy látványos eredményt évek munkája hoz csak.Ne a cél lebegjen a szemed előtt,hanem a mozgás öröme,és előbb utóbb jön majd eredmény is.Nyilván az ember ezt kevésbé veszi észre magán,mert mindennap belenéz a tükörbe és hozzászokik.

Majd az ad igazi lökést amikor régnemlátott emberek fognak medícsérni a kitartásodért ;)

2014. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10 kiló nem látszik? Az elég érdekes.
2014. jan. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jo persze látszik rajtam hogy felszedtem +10 kilót de annyira nagy változás nem látok az izmaimon de nagyobb súllyokal tuidok dolgozni pl: eddigm elleztem 40 kilóval most már majdnem 60vannal nyomom vagy eddig bicepszeztem 12 kilóval de most már megy 14 kilóval is
2014. jan. 11. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!