Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan állítsam össze a...

Hogyan állítsam össze a dolgaimat? (15 éves vagyok)

Figyelt kérdés

Helló!


14 évesen kezdtem el edzeni, aztán a suli és edzőpartner hiánya miatt abbamaradt. Viszont most simán meg tudom oldani pontosan, ahogyan mindig is akartam.. Most 15 vagyok, körülbelül 55kg és elég magas, szóval tipikus ektomorf testalkat, hogy lássátok a helyzetet.


-Az alábbi táplálékkiegészítőket mikor és hogyan alkalmaznátok?( Már megvettem őket régebben )


-Syngex tejsavófehérje (nincs belőle már sok)

-Stillmass 6:3:1

-Sillmass kazein

-Super Carb fast

-Multi Pro

-Arthro Guard

-Scitec 100%Krea monohydrát (Talán még várnék vele)


-Szerintetek ha, mint mondtam elég vékony vagyok, elég lesz 116g körüli fehérje, 290g szénhidrát? Ezekben ugye benne van a protein shake és az 50g. gyors CH.


-Ismét kezdő átmozgató edzéstervvel kezdjem?


-A suli miatt ugye csak a reggelim lenne teljesen tiszta (zabpehely+Syngex menne) meg az ebédem d.u. 1-2 óra fele. A reggeli és az ebéd közötti egyszerűen kivitelezhető kajákat tudnátok ajánlani, amit suliba is vihetek?


Köszi mindent!


2014. jan. 11. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Edzés után Sillmass kazei.

Este Scitec 100%Krea monohydrát 25-30 gramm

A többit reggel meg edzés előtt rögtön!

2014. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, inkább ne mondj semmit kérlek ha faszlow vagy :D
2014. jan. 16. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a baj?
2014. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az 55 kilómra ennyi kreatin? Mi a fa sz, versenyló lesz belőlem?
2014. jan. 16. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!