Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nőknél hány kiló hány centihez...

Nőknél hány kiló hány centihez számít vékonynak, átlagosnak, szálkásítandónak TESTÉPÍTÉS SZEMPONTJÁBÓL?

Figyelt kérdés

Úgy értem pl egy srác mondja itt mondjuk ő 180/65 akkor neki tömegelnie kell, valaki írja hogy 170/85 ő most fog fogyni.


Szóval nőknél 160-170-180 cm magassághoz hány kiló számít vékonynak, "közepesnek" stb? Nem az átlagemberét kérdezem, hanem aki kondizik és izmot növel.



2014. jan. 12. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
barátnőm 170/47 nekem tökéletes :D
2014. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kilóra menj hanem hogy hogy nézel ki a tükörben.
2014. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Magasság/súly arányból max akkor lehet megállapítani, hogy mit érdemes, ha valamelyik véglethez van közel. A középtartományban már számít a testzsírszázalék (egy kép is megteszi), anélkül nem tudunk tanácsot adni.
2014. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De akkor ha egy pasi itt az oldalon kiírja az adatait pl. x cm x kg vagyok, szálkásítsak? jönnek rá a válaszok hogy még ne, mert ez még sovány, ehhez még tömegeljen, pedig ő nem is rak fel képet.

Nőknél miért nem tudjátok így megmondani?

2014. jan. 12. 19:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Értelmezz, kérlek.
2014. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nőknél mennyi a véglet?


Vagy akkor így kérdem: például egy 170 cm magas hölgy hány kilóval (körülbelül) kezdjen szálkásítani?


Tehát egy átlagos lány azt mondja, hogy 65 kiló vagyok, fogyni akarok, ez mindenkinek oké és mondják hogy fogyjon. de ha egy testépítőről van szó, ott megint más ez a 65kg.

utóbbinál kérdezem, mennyi a max KB?

2014. jan. 12. 19:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a testzsír%-tól nagyon függ mert nem mindegy hogy feszes 65 kg vagy zsírosabb 65kg.
2014. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

jah.

a testzsírtól függ,azt érdemes figyelni.

vannak erre táblázatok rákeresehetsz 28-30%tól elhízás van.

a jó csajoknak,szépségkirálynőknek meg 16-20% körül van a testzsírja.

2014. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez annyira változó én pl 175/74 kg vagyok. Edzem sportolok. sógornőm 173/56 kg körül van nem mozog egyszerűen ilyen alkat és ugyan olyan méretű pólókat hordunk senki nem mondaná meg ruhában, hogy 20 kg közöttünk a különbség. Ruha nélkül látszik, hogy tónusosabb izmosabb vagyok. Szóval nagyban függ mekkora az izom és a zsír aránya.
2014. jan. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!