Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tisztaizomtömeg-növeléshez...

Tisztaizomtömeg-növeléshez jók ezek a kiegészítők?

Figyelt kérdés

Hosszadalmas lenne ha tömeget növelnék meg utána szálkásítás és utána elölről... Tudom ez sem olyan könnyű nemis könnyebb m1. Az étrend majd egy másik kérdés lessz. Szóval az edzés előtti utáni kiegészítők. Én BCAA/Glutamin ra BCAAt nemtaláltam ár/érték arányban jót :/ Protein, Multi Vitamin és valami olyasmi Kreatinra ami nem vizesít de azt olvastam ha jól szedjük akkor nem vizesít. Szóval: Fehérjének [link] 100% WPP

Glutamin: [link] F2 Glutamin

Kreatin: [link] Crea-Bomb

Multivitamint be se linkelem csak egy Mega Daily One Plus..



2014. jan. 12. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
megfelelő étrend az alap, ez a sport mindenképpen hosszadalmas, olyan nincs, hogy tisztaizomtömeg-növelés csak a mesékben...
2014. jan. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
persze tudom csak én most erre lennék kiváncsi hogy ez lehetséges-e?: http://www.youtube.com/watch?v=zJrjBFlxw3s olvastam és azt is írták hogy a gyerek koxol... szerintem ez így elérhető csak a kiegészítőkre vagyok kíváncsi az étrend egy másik kérdésem lesz... :)
2014. jan. 12. 20:41
 3/7 anonim ***** válasza:

glutamin nem kell semmire se jó.

Egyébként sem ezektől függ a tisztaizom növekedés hanem az étrenden.

Legyen akkora a kalóriaplusz-od hogy 0.25 kg jöjjön fel hetente.

fogyassz 1.8g/ tskg fehérjét 0.7g/tskg zsírt és a maradék kalóriát töltsd ki szénhidrátokkal.

igy azzal kell már csak törödni hogy ez a tömeg izom legyen.

ahhoz csináld ezt az edzéstervet: [link] olvasd végig.

menjen jó vitaminkészítmény és omega 3. plusz napi 5 g kreatin. Fehérjepor nem muszáj csak ha nincs meg a napi fehérje kajából. ahogy mehet edzés utáni ch is ha igy könnyebb eleget enni de nem kötelező. aludj minden nap 8 órát minimum.

Ha nagyon akarod mehet egy BCAA termék étkezések között és edzés után hogy amig hazaérsz menjen a proteinszintézis. de egyáltalán nem fontos.

2014. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem tetszik a stack:D én is hasonlót szedek csak én sciteces 100% creatine monohydrátot és pluszba még pow3red energizálót is használok de tényleg a stack jó a kaját meg rakd rendbe ahogy csak tudod mert a megfelelő táplálékbevitel sokkal fontosabb mint a jó kiegészítők
2014. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
okok. köszönöm a válaszokat
2014. jan. 12. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Jeff Seid minden héten részeg és napi szinten füvezik. úgy tömegel és szálkásít mint egy fogyatékos. fogalma sincs edzésről se semmiről. az a gyerek csak genetika plusz koksz eredménye.
2014. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
testalkat függvénye is, hogy mennyi zsír jön, ha ektomorf vagy, akkor lehet, hogy alig jön zsír, de ha pl endomorf, akkor meg ha meggebedsz is fog jönni zsír...
2014. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!