Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet ez az oka annak, hogy...

Lehet ez az oka annak, hogy ilyen gyenge vagyok?

Figyelt kérdés
Keveset alszok.Még régen hozzászoktam,hogy későn fekszem le.Általában éjfél körül szoktam ágyba kerülni,de még akkor sem tudok elaludni,hosszú ideig csak forgolódom az ágyban.Reggel meg fel kell kelni,mert iskola van.Lehet ez az oka,hogy gyenge vagyok a kondiban?Pl.fekvenyomásban is csak 52.5-el áprilisban kezdtem edzeni.Amúgy kinézetre meglátszik a kondi,csak erőre nem.Pedig nekem az erő fontosabb lenne.16/F

2014. jan. 13. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
simán lehet persze.velem is ez van csak én általába reggel 5kor alszok el,de mondjuk délután kelek
2014. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, rengeteget számít. Én is ilyen voltam, hogy későn feküdtem és csak ilyen 5-6 órákat aludtam. Mindenképp próbálj meg 8 órát aludni legalább, ha éjjel nem megy aludj délután 1-2 órát, hogy meglegyen a 8, én is ezt szoktam. Akkor regenerálodik a szervezeted ha alszol szóval nyilván nem fogsz erősödni amíg nem hagysz időt neki pihenni. Olyan mintha a szervezeted erősebb akarna lenni, nőni akarna te viszont nem hagyod neki. Edzés, étkezés és pihenés ha bármelyikben hiba van elmararad a megfelelő fejlődés.
2014. jan. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!