Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Veszprém megyében vannak...

Veszprém megyében vannak lányok/fiúk akik Crossfitre járnak, vagy otthon edzenek?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam, hogy milyen sportot kezdjek el, mert már elfogadhatatlan ez az állapot, hogy csak hébe hóba edzek otthon. A crossfitről sokat olvastam, sokat hallottam és ki is próbáltam, de sajnos egyedül nem a legjobb. Itt Veszprémben nem sok lehetőség van ezzel kapcsolatban és örülnék ha nálam kicsit képzettebb (mármint ilyen téren) emberekkel tudnék együtt edzeni. Az sem utolsó szempont, hogy egy jól felszerelt terem is kellene. Ha tudtok ilyet, vagy esetleg felkeltette az érdeklődéseteket, hogy csapatban edzünk, akkor írjatok! Előre is köszi! 23/L

2014. jan. 16. 21:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!