Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításnál igaz ez a...

Szálkásításnál igaz ez a 100kg-os szériázás?

Figyelt kérdés
Elég sokára lehet elérni, csak azért kérdezném :'D

2014. jan. 20. 17:16
1 2
 1/15 dirtboy ***** válasza:
a súlynak nem sok köze van hozzá de leírhatnád hogy hogy szól a legenda mert nem ismerem.
2014. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
én valami olyasmit hallottam, hogyha nem tudsz 100kg-al szériázni, nem is érdemes leszálkásítani :D
2014. jan. 20. 17:18
 3/15 dirtboy ***** válasza:
ja hogy így,ez így is egy marhaság
2014. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Baromság, van aki fél év utan annyival nyom, másnak 2 év is kevés. Ismerek olyan srácot aki 100 kiló fölé nem megy, de abba még nyom 10et, lassan, kontrolláltan, és az egyik legnagyobb a teremben.
2014. jan. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem marhaság. Aki nem tud fekvenyomni 10et 100 kg-ba azon még nincs annyi izomtömeg hogy érdemes lenne szálkásítani kezdenie.
2014. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 dirtboy ***** válasza:

ma 19:11


és mégis miből következne az hogy mennyi izomtömeg van rajta?

meg az hogy mennyi zsír?

2014. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mivel ahhoz hogy erős legyél szükséges egy bizonyos mennyiségű izom. Nem külön fejlődik a 2 hanem egyszerre. Ha valakin alig van izom az nem tud fekvenyomni 100kg-mal. Az edzesunkon arra kell figyelni hogy folyamatosan noveljuk a sulyokat mert a nagyobb izom többet bír.

Ha nincs rajtad annyi izom hogy tudj szériázni 100 kg-mal akkor nem kell szalkasitani mert eleg szar vegeredmeny lesz. Ha pedig sok a zsir akkor egy nem tul nagy deficitbe kell menni de tovabbra is emelni a sulyokat. Ha valaki nagyon zsiros es meg nem tud 100-zal nyomni az meg tud izmot novelni zsiregetes kozben.

2014. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 dirtboy ***** válasza:

ez úgy hülyeség ahogy van,az erő és izom méret közt nincs egyenes arányosság,tehát nem lehet belőle következtetni max extrém esetben gondolok itt extrém súlyokra /100kg nem az/

100 felett nyomtam én is mégsem volt olyan tömegem hogy érdemes legyen szálkásítani.

versenyen egy tök átlagos srác akiről nem is gondoltad volna hogy látott már edzőtermet meg 140kg nyomott ki.


szerintem felejtsd el ezt a baromságot vagy az is jó ha nem terjeszted,járj el inkább amatőr fekvenyomó versenyekre aztán meg látod milyen nyikhaj kölykök is nyomnak 100al.

2014. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Van olyan aki erős (100kg+nyom fekve) de vékony( valoszinuleg etrendhiany) viszont olyan nincs hogy valaki izmos de gyenge(gyenge nem egyenlő tudna többel is de nagyon lassan csinalja mg kontorollálja) Ugyhogy az allitasom tovabbra is helytallo. Ezt mar egy masik kerdesnel leirtam es egyet is ertettel erosodes van izomnovekedes nelkul de izomnovekedes nincs erosodes nelkul.

Aki szarul nez ki de eros annak meg jobban kell erosodnie a 100 kg-ot igyis ugyis minimum el kell erni.

2014. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 dirtboy ***** válasza:

igen emlékszem arra de ott nem egészen ez volt a téma és a végén meg is beszéltük hogy nincs egyenes arányosság.

a 100kiló pedig túl kis súly ahhoz hogy ez a mondás igaz lehessen.

egyébként meg eleve hülyeség az egész,ott a tükör aztán egy szempillantás alatt meg állapítható hogy kell e a szálkásítani.

2014. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!