Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy 80kg -os ferfi hany...

Paraplu kérdése:

Egy 80kg -os ferfi hany szazaleka izom?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi van? Lehet valaki 80 kiló, és 200 centi, lehet 80 kiló és 160 centi, lehet 80 kiló pocokkal, másik 80 kiló rom szálka.
2014. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tesség, mindkettő 84-86 kilogramm, szerinted ugyanannyi az izom rajtuk ? [link]


[link]

2014. jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi fiuk igazatok van, tulajdonkeppen en szemelyszerint sajat magamra gondoltam bar elfelejtettem kifejteni a reszleteket. Amit pontosan nem is nagyon lehet, zsirbol nincs rajtam tulsok, de egyenlore meg izombol sem. A magassagom 180 es inkabb mondanam magamat vekony alkatnak. Egyebkent a kerdes azert foglalkoztat mert a minap, egy testepito tippelt ram egy 60kg izomzatot , ezt beszorozta 2,5 el es megkapta azta az eredmenyt amennyi proteint kellene naponta bevinnem a szervezetembe. Szoval csak azt szeretnem tudni hogy 80 kg bol lehet e rajtam 60 kilo hus ha nem vagyok kitornaszva , de viszont zsiros sem vagyok.
2014. jan. 23. 20:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Általánosan a testsúlykilogrammonkénti 2 gramm fehérje kell tömegelésnél, szálkásításnál mehet több is. Nálad jelen esetben ha 80 kg vagy akkor napi 160g fehérjére lenne szükséged kb. (mellesleg a javasolt képlettel is hasonló eredmény jönne ki). - Már ha ez a kérdés :D
2014. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!