Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A barátom ajánlott egy helyet...

A barátom ajánlott egy helyet ahova mehetnék gyúrni de én fehérje port szeretnék, fél kilót vehetnék 5000. MIért jó a fehérje por vagy miben segít?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok de elég sovány ezért kiszeretném próbálni a fehérje port mit mondotok? megnövelné a testtömegegemet vagy ha egy hónap után már nem szedném akkor bajom lenne tőle vagy vissza esne az izmom? vagy azt mikor kell szednem ?

2014. jan. 20. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Fél kiló ötezerért jó nagy átb4szás. A fehérje pedig fehérje, ugyanúgy, mint a húsban, a tojásban, ugyanarra jó (gondolom tudod, mi a szerepe a fehérjének a testünkben). A tápkieg fehérje koncentráltabb, könnyebben hordozható, jobban eláll, hamarabb felszívódik, sokszor jobb a biológiai értéke. Ennyiben jobb. Nem fogsz tőle önmagában nőni, vagy csak azért jobban nőni, mert eszed.


Neked pedig 13 évesen nem kéne még súlyzózni, a tápanyagmennyiség is lazán fedezhető sima kajából. Olvasd el a fegyencedzést, abban vannak gyakorlatok, két évig még egyelőre csak azokat csináld. A Sárga Kapszulát szintén olvasd el, hogy az alapján összeállíts magadnak egy tömegnövelő étrendet, és hogy egyáltalán legyen némi alapismereted, mert most nagyon nincs.

2014. jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
okés köszi és ezeket hol tudom elolvasni?
2014. jan. 21. 12:57
 3/5 anonim ***** válasza:
A builderen, a könyvre meg rákeresel és letöltöd.
2014. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ott hol tudok rákeresni mire menjek mert nem látok keresőt.
2014. jan. 21. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég nagy baj, ott van az oldal legtetején, a kellős közepén. Egyébként meg beírod google-ba, hogy alapismeretek, vagy a könyv címét.
2014. jan. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!