Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezt az alapedzéstervet lehet...

Ezt az alapedzéstervet lehet kombinálni a fegyenccel?

Figyelt kérdés

[link]


Montez egyik kommentjében találtam rá erre az edzéstervre és szeretném kombinálni a fegyenccel. A "jó magaviselet" programot követtem eddig, de szeretném ha hatásosabb lenne ez a heti 3 edzés, nem mondom, hogy a fegyenc nem izzaszt meg, de kipróbálnám a builderes tervet is, főleg, hogyha rásegít az izomnövelésre.


63 kg vagyok és 180 centi, fehérje 120-130g/nap, ch pedig 350-400. korábban jártam kondizni és alkalmaztam a fegyencet bemelegítésnek, de sokszor annyira lefárasztott, hogy nem jutott mindenre erőm :D. azóta itthon edzek, van súlyzóm és húzódzkodóm is, multivitamint és fehérjék is szedek mindennap, erőnlét ok, izomzat kevésbé.



2014. jan. 25. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ötlet kombinálni, ha erőt akarsz növelni. Az állóképességed viszont nem hosszú távra lesz jó. Úgy csináld, hogy használj: -testépítő gyakorlatokat (fekvenyomás, oldalemelés, előreemelés)

-fegyenceseket súllyal: akkora súlyt használj hogy 7-8 ismétlés menjen

-erőemelő: felhúzás

-kettlebellezz is sztem

2014. jan. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és tolózkodj súllyal
2014. jan. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2014. jan. 31. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!