Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jake Schellenschlager-nek nem...

Jake Schellenschlager-nek nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Egyik nap olvastam a blikket,és láttam Jake Schellenschlager cikkét. Azon gondolkodom azóta is hogy a súlyemeléstől nem lesz baja.Nekem mindenki azt mondja hogy ha egy gyerek súlyokat emel a csontozata,ízületei tönkremennek,mert még nincs teljesen kifejlődve,és nincs akkora teherbírása mint egy felnőttnek.Szóval van értelme ilyenkor elkezdeni gyúrni?Mert ahogy én láttam a kigyúrt fiúknak alig vannak nagyobb izmaik mint egy átlagos fúnak.A másik dolog hogy én is 14 vagyok,vékony és 61 kg,nem 50.

2014. jan. 26. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Fejlődésben totál hazavágja magát, mert elindított ezzel egy olyan káros folyamatot ami gátolni fogja hogy rendesen kitudjon fejlődni.

Az meg hogy ekkora az izomzata, magyarázat arra hogy nincs beállt hormonháztartása még. Én 20 évesen elég vékony voltam és nulla sport mellett volt akkora karom/bicepszem nyugalmi állapotban, mint neki befeszítve. Szóval érted

21/F

2014. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!