Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyedül kondizni?

Egyedül kondizni?

Figyelt kérdés
Lassan ez lesz az első év, hogy otthon edzek. Elég szépen fejlődtem/fejlődök otthon is. De úgy érzem kevés.. többet akarok de kis célokat tűzök magam elé. "Bajára" mennék kondiba ismerek pár srácot viszont a barátaim közül senki sem akar kondizni.. ( 15 éves vagyok ez a generáció ilyen. ) Így nem lenne társam se. Kicsit parázok felmenni. Félek, hogy kiröhög pár ogre ha valamit véletlenül szabálytalanul csinálok.bírjam ki ezt a kis nyári szünetet és szeptembertől gimiben? - ugye ott van terem egyből.

2013. jún. 29. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:

minél előbb megszokod,hogy egyedül edzel,egyedül intézed az edzés dolgaidat,annál sikeresebb leszel.

uh soha ne várj senkire,menj egyedül.

a gyurma úgyis egy magányos sport,nincs hozzá szükség partnerre feltétlen.

2013. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy normális ember nem fog kiröhögni senkit. Nálunk a teremben sokan megfordulnak, de még soha nem láttam olyat, hogy kinevették volna a másikat. Olyat viszont igen, hogy megmutatták a gyakorlat helyes végrehajtását.


A legegyszerűbb az, hogy még az elején megkérsz valakit (lehetőleg nem a legnagyobb hangembert, mert azok többnyire dumálni és kamu sztorik mesélésével töltik az időt), hogy mutassa meg neked az adott gyakorlatot.

2013. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szergej55 ***** válasza:
Ne izgulj, kiröhögni nem fognak. Egy-két gyakorlat azért lehet, hogy igényel segítséget, de akkor sincs gond, megkérsz valakit, és kész. Fognak segíteni, úgyhogy szerintem ne aggódj!
2013. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondjátok, fogjam magam és látogassak el egy terembe?
2013. jún. 29. 16:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Pontosan azt.
2013. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
32 km minden nap busszal, kifogásnak minősül mi?:D fene egye meg még mindig parázok..
2013. jún. 29. 22:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Oda 32, vagy oda-vissza 32?
2013. jún. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne parázz:D..

Én otthon edzettem egész életemben.Amint elkerültem középsuliba haverokkal 1-2x lent voltam velük teremben.Az Ogrék nagyon segítőkészek voltak.Viszont a sok tükörben gyúrós papucsostól hátast dobtam a röhögéstől.Főleg amikor az egyik megkérdezte tőlem(- ez vállra megy) azt had ne mondjam, hogy sima mellről nyomás volt :D bárt ezt egy bicepsz/has/mell ember lehet nem ismeri.Na de ennyit erről..nyugodtan meny le :)

2013. jún. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!