Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelés, hízás! Hogyan is?

Tömegelés, hízás! Hogyan is?

Figyelt kérdés

Üdv


25 éves férfi vagyok, 192cm vagyok, és ~65 kg. Igazából étrendem nincs, a probléma ott kezdődik, hogy nem igen vagyok éhes. reggeli, ebéd, vacsora, közte néha valamit bekapdosok, és kb ennyi elég is egy napra. Ezzel nem érzem azt, hogy éhes lennék, de nem is tudok évek óta elmozdulni 65kg-ról.


Célom az, hogy 75kg-ra felmenjek.


Hogyan is tudnám ezt megoldani étvágy nélkül, úgy, hogy ne legyen egyoldalú a táplálkozásom?



2014. jan. 27. 21:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
Jumbo, vagy 5 vödörrel.
2014. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért kaja is kell rendesen.
2014. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
jumbo az tudtommal étrend KIEGÉSZÍTŐ és nem főétel, emellett 13ezret én nem adok ki 3 kg-ért. Nem vagyok milliomos, és nincs nettó 300e-es fizetésem se.
2014. jan. 27. 22:19
 4/12 Osynho ***** válasza:

Nem feltétlenül jumbo kell, de fehérje + pl szőlőcukor nem árt, főleg edzés utánra. Számold ki mennyibe kerülne az a mennyiség pl húsból...


Keress tömegnövelő étrendeket a neten, bodybuilderen is vannak. A kajálásról meg máshogy kell gondolkodnod, ha valamit is el akarsz érni.

2014. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Azt írod, enni nem tudsz, mert nincs étvágyad, viszont étrendkiegészítőkre, tömegnövelőkre meg nem akarsz költeni. Hát akkor sok sikert hozzá! :D
2014. jan. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

basszus étrendje sincs, de már vödrös cukrot ajánlgattok... nooormális vagy Maargit?

Te meg keress rá pl body.builderen, hogy tömegnövelõ étrend.

2014. jan. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Miért, mit ajánlgassunk neki? Nem azt mondta, hogy izmot akar felszedni, meg edzeni szeretne, hanem hogy hízni akar. Na már most ha több szilárd kaját egyszerűen nem bír bevinni, meet beokádik, akkor a legegyszerűbb mód a plusz folyékony tápanyag-bevitel, mint a disznóknál a moslékolás. Igaz, hogy az majdnem mind a hasára fog menni, de jól van az neki.
2014. jan. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na de cukrozni magát kaja nélkül te se gondoltad komolyan ugye? A moslékban meg nincs cukor.
2014. jan. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

biztosan azért választotta a testépítés kategóriát a kérdésének, mert zsírosodni akar... lo-gi-kus...

mellesleg a legtöbb ilyen embernek nem is kellene többet ennie mint amennyit eszik, csak más alapanyagokból...

2014. jan. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Zsír is elférne rajtam, igaz nem 15-20 kgra gondoltam.


Én első körben valami étvágynövelőre gondoltam, mert ha éhesnek érzem magam akkor eszem.


Próbáltam már, hogy napi 6x kis adagot, de pár nap után elfog egy elég kellemetlen telítettség érzés.

2014. jan. 30. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!