Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen vitaminokat vegyek?

Milyen vitaminokat vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Külön szeretném megvenni a vitaminokat.

Amire szükségem van az: A,D,C, B6 vitamin valamint magnézium és kálcium!


Ezen kívül mit ajánlanátok ?


Egy dolog miatt akarom megvenni külön:

- Nem tudok lenyelni nagy bogyókat és ha külön veszem meg őket talán ki le tudom cserélni a tablettásat mondjuk lágyzselatinra (azt le tudom nyelni) vagy kisebb bogyókra esetleg kapszulára (amit vízben feloldva lenyelhetek).


Külön szeretném megvenni őket úgy mond stacket szeretnék :D

Esetleg ha tudtok még valami jó mikrotápanyag kiegészítőt ne szégyenlősködjetek a linkeléssel!


Köszi a segítséget ! :)



2014. jan. 28. 04:12
 1/2 anonim ***** válasza:

így nagyon drága lesz. egyébként bemész DM-be vagy rossmannba, van vitamin polc és nagy betűkkel rá van írva a csomagolásra, hogy melyik milyen vitamint tartalmaz.

de találhatsz multivitamint ami kisebb, mint a kisujjam körme. én is ezt szedem.

a nagyot is lelehet nyelni csak rá kell "érezni". én is okádós vagyok, a fogorvosnál mindig kuckucolok, nehéz eset de nem okoz gondot 1-2 nagyobb kapszula lenyelése...

2014. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
a pirosat
2014. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!