Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek a mell-hát edzés...

Szerintetek a mell-hát edzés mehet együtt? Mell: fekvenyomás ferdepad, nyomás ferdepad, tárogatás, áthúzás hát: húzódzkodás, húzódzkodás szűk fogással, evezés, döntött törzsű evezés.

Figyelt kérdés
-Fekvenyomás ferde padon: 4 sorozat,20,8,6,4 az utolsó kettőben vetkőző soroat. -Nyomás ferde padon: ugyanígy. -Tárogatás: 3 sorozat,10,8,6. ism. -Áthúzás: 3 sorozat,15 ism. Mindegyiknél. -Hát: húzódzkodás,4 sorozat minimum 10 ism. -húzódzkodás szűk fogással ugyanígy -Evezés: 4 sorozat 8-12 ism. -Döntött törzzsel való evezés.2 hetente szuperszettbe alkalmaznám.
2014. febr. 4. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:

az utolsó szavadat akartam leírni:(

szóval igen szuperszettben csinálnám, de hátra még szrdhetnél össze pár gyakorlatot szerintem.

2014. febr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez bőven elég, sőt lehet mellre elég lenne 3 gyakorlat is.
2014. febr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én tuti nem tudnék leedzeni két nagy izmot egymás után se, nem hogy szuperszettben, de ha te bírod, mehet. :)
2014. febr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Túl vagyok a mell-hát edzésen!

Észrevétel, tapasztalat: hát edzéssel kezdtem, ami mellezésnél egy olyan merev testtartást adott a fekvenyomásnál, hogy magabiztosabban nyomtam a súlyokat.

Hátazást nagy súlyokkal végeztem, míg a mellezést visszavettem 5kg-val.

Hát mell edzés nem rossz,majd kipróbálom fordítva is ill. szettbe! Köszi a kommenteket!

2014. febr. 5. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!