Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen "szteroid" ajánlott...

Milyen "szteroid" ajánlott nőknek?

Figyelt kérdés
8 éve edzek rendszeresen, heti 3-4 alkalommal, nem túl nagy súlyokkal, elég sok kardióval. Nem szeretnék kigyúrt nő lenni, viszont akárhogy figyelek a kajára az edzés mellett, van rajtam itt-ott egy kis felesleg, és a volt barátom azt ajánlotta anno, hogy szedjek egy kis stanát és majd az leszárít , kontúrosabbak lesznek az izmaim plusz erősebb is leszek. Én ezt akkor élből elutasítottam, viszont mostanában nem hagy nyugodni a dolog, mert szeretném ha a sok munka kifizetődőbb lenne, és egyébként sincs időm többet edzeni. Tehát szerintetek mit kellene szednem 23 évesen, 173 cm és 60 kg vagyok. Egy kúrára gondoltam, talán utána sikerülne megtartanom azt a formát.

2014. febr. 4. 19:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Hmm kezdem a végéről. Egy kúra nincs, csak első kúra. Ez azt jelenti, hogy a szteroiddal elért formát képtelen leszel cucc nélkül megtartani. Nem lehet. Plusz úgy hazavágja a hormontermelésed, hogy szerintem a gyerekvállalásnak még a gondolatától is elbúcsúzhatsz, mehetsz a tescoba borotvahabért.

Plusz a sportolás, legyen az testépítés, vagy kajak, az egészségről szól. A NORMÁLIS

2014. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

basszus véletlenül nyomtam egy entert. szal folytatom. A normális az, amikor van ödönke a testépítő, vagy zsuzsika a kajakozó. Ödönke szeretne menni egy WABBA vagy NAC vébére, és azt a 120%-os edzésmunkát, amit az eddigi 15 év alatt beletett a dologba, megspékeli egy kos szteroiddal. vagy éppen vegyük Zsuzsikát, aki 8 éves kora óta kajakozik, de most így 15 év után szeretne kijutni az olympiára. De ők PROFIK. nem azért szteroidoznak, hogy jól nézzenek ki. Hanem azért hogy elérjék azt a célt amit kitűztek. Ez pedig egy olympiai vagy egy NAC vb cím, nem pedig az, hogy be akarnak száradni a nyárra, hogy jól nézzenek ki, és a sok f***verő gyökér elájuljon.

Mi hobbysták ezt a spportértéke miatt csináljuk, büszkék vagyunk arra a munkára amit beletoltunk, és én személy szerint qrvára lesz**om, hogy hogy nézek ki. ha úgy néznék ki mint Jay Cutler, akkor is lesz**nám. Úgy gondolom, hogy ez a helyes hozzáállás. A testépítés arra hivatott, hogy ép testben egy ép, erős, akarattal teli lelket csináljon, nem pedig a kinézet.

Te tudod magadról, hogy képes vagy bármire, hisz már 8 éve edzel keményen, jól is kajálsz, nincs neked akadály. Aki az edzésben erős, az az élet más területein is rendelkezik kellő akarattal. Általában. A szteroid pont ezt öli meg. Könnyen ad jó eredményt. Igen tudom, hogy már nagyon sok éve nyomod meg minden, de kérlek fogd fel, NEM az számít, hogy hogy nézel ki.

Végül pedig olvasd el ezt.

[link]


Ja igen, és a barátod pedig verd agyon légyszives egy zsák sz*rral:)

2014. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A testépítés szerintem sokaknál, és nálam is ( bár én nem nevezem magam testépítőnek) amellett hogy szeretem csinalni mert egészséges és jó közérzetet biztosít elsodleges szempont a kinézet, azert csinálom, hogy lássam az eredményt.. Persze 100%-osan megértem az ellentábort is, de én nem ítélem el ennyire ezeket.. A leggyengébb szerek is tudnak ekkora károkat okozni? Tenyleg nem tervezem ezt hosszútávon csinálni.. Csak kíváncsi vagyok
2014. febr. 4. 19:44
 4/22 anonim ***** válasza:
ja és még annyi, hogy aki azt akarja, hogy le legyen kára a koxból, nem stanát, sustát nyom, meg ilyen sz*rokat, hanem profi cuccokat, és a kúrák alatt(amit csak neki, személyre szabottan állítottak össze) FOLYAMATOS orvosi felügyelet alatt állnak...
2014. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
olvasd el a linket, ott minden kérdésre választ találsz :) 10 perc az egész.
2014. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Egyetértek a válasszal. Azt mondják, nem tudod megtartani utána, és inkább csak mélyebbre süllyedsz, mint voltál. Biztos most is jól nézel ki már, azt fenntartani is nagy munka :D Esetleg válts edzésformát ilyen crossfites vonalra, az adhat új kihívásokat.
2014. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Dogmatix91 ***** válasza:
profi cuccokat? Szerinted a testépítők mit nyomnak? Meg honnan szerzik be? Ugyan onnan ahonnan te. Jó tény, hogy a versenyzők nem danabolt ropogtatnak, de azért ők se szupertitkos dolgokat használnak. Oxandrolon "kevésbé" durva szer, cserébe drága. (Bár szerintem szteroidok kapcsán nincs olyan, hogy gyenge szer. Mindegyik belepiszkál a hormonháztartásba.). Ha 8éve edzenél akkor azért tisztába lennél a dolgokkal. Mondjuk azt, hogy 8 éve mozogsz, vagy 8 éve edzegetsz. A kis súly nem szálkásít, használj nyugodtan nagyobb súlyokat.
2014. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Andi80018 ***** válasza:
Hát, ha menstruációs zavarokat, hormonzavarokat szeretnél, illetve vérvételekre járni, akkor hajrá. Egyébként felesleges, mer ok, megtartod a kox-szal a formád, csak majd ha gyereket szeretnél, lesznek problémáid, meddő is lehetsz, mivel a hormonszintet megzavarja. Teljesen felesleges. Egyébként akkor valamit nem jól csinálsz, ha minden fasza, de feleslegeid vannak. Én max az no-fokozót ajánlanám, megfelelő táplálék bevitelével. Nekem bejött.
2014. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazság szerint mar többször érdeklődtem ezek felől és többször megfordult a fejemben.. De mindig, mint ahogy most is, belátom, hogy jobb lesz a lelkiismeretem ha nem ártok "feleslegesen" a szervezetemnek. A felesleget ugy értettem, hogy nem vagyok olyan szálkás, mint amilyen szeretnék lenni.
2014. febr. 4. 20:06
 10/22 anonim ***** válasza:
Le tudod nekem írni nagyjából az étrendedet?
2014. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!