Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A segítségetekre van szükségem...

A segítségetekre van szükségem, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Komoly dilemmában vagyok. 8 éve élek együtt feleségemmel.


Szerelem volt első látásra, eddig minden csodálatos volt, de az utóbbi időben feltűnt, hogy többet jár fodrászhoz, műkörmöshöz, ahova korábban soha, újabban tornázik, drága ruhákat vásárol magának és konditerembe is el kezdett járni.

Tegnap reggel munkába indultam, de gondoltam egyet, félútról visszafordultam és megálltam a fölöttünk lévő utcában, ahonnan jól rálátni a házunkra. Nem kellett sokáig várnom, megállt a házunk előtt egy böhöm, nagy fekete luxusautó, amiből egy öltönyös fickó szállt ki, kezében egy nagy csokor rózsával.

Ekkor félig leguggoltam egy autó mögött, hogy meg ne lásson. A férfi bement a házunkba.


Így ebben a félig guggoló helyzetben vártam és figyeltem körülbelül fél percig, percig és azt éreztem, hogy ebben a tartásban keményen dolgoznak a csípő, a derék, és combfeszítő izmaim egyaránt. Nagyon megtetszett ez a gyakorlat. Most az egylábas guggolásnál tartok, de azt nem szeretném abba hagyni. Mit gondoltok, kiegészítő gyakorlatnak érdemes felvenni ezt a guggolás mellé az edzéstervembe?


32/F



2014. febr. 6. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
:DDDDDD Zseniális.
2014. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Valter6672 ***** válasza:
:D :D :D
2014. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez gondolom troll kérdés, vagy hasonló :)

Ez a történet, olyan vot kb mint : beütöttem a fejem a falba és utánna azon elmélkedtem, hogy a fal színe milyen szép rózsaszín és a szobám falát is arra kellene festetni..


csak ez durvább..

2014. febr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
végem van :D
2014. febr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!