Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok az időszakos...

Mit gondoltok az időszakos diétáról? Volt aki már próbálta?

Figyelt kérdés

Elvileg a kutatások szerint este meg éjjel van a test (be)építő fázisa, reggel meg délután a "felhasználó fázis". Szóval ha kicsit éhezteti magát az ember, a test a zsírraktárokból kezd el energiát felhasználni, este meg az átlagosnál nagyobb mennyiséget bevinni.


Ki szeretném próbálni, reggel csak a fehérjeturmix+multivitamin, aerob edzés délben utána még egy fehérjeturmix, és este az edzés után megenni a napi adag csirkét, kicsi rizs meg zöldség kíséretében, lefekvés előtt pedig egy zsírszegény túró. Működhet?


2014. febr. 6. 14:14
 1/4 A kérdező kommentje:
A címben hibáztam, "időszakos böjt" akarna lenni.
2014. febr. 6. 14:29
 2/4 Valter6672 ***** válasza:
Fogyózni nem úgy kell, hogy megvonjuk a testünktől a tápanyagokat! Nem tudom mi a célod a diétával, de ha te ezt a módszert próbálod, és netalán van rajtad egy jó kis izomtömeg, akkor annak kb búcsút mondhatsz. Én a kaját szétbontanám vagy 6-7 részre, és mindig keveset ennék, pörgetném az anyagcserét. A multi-t pedig kaja után szedném, szerintem nem szerencsés a reggeli fehérje mellé(szerintem). Csirke - rizs napi 4x kéne hogy mennyen legalább, sok zöldséggel.
2014. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez a jól bevált standard módszer, csak érdeklődésképp írtam ki. Természetesen a célom hogy minél kevesebb izomtömeget veszítsek.
2014. febr. 6. 15:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Rosszul írtad,mert az időszakos böjtben nincsen reggeli,még egy édesítő sem mehet a kávéba ahogyan tejszín sem.2-4 körül van az első evés sok fehérjével alul evés,ide jöhet az első turmix is.2-3 óra múlva sok fehérje kevés ch.Majd jön az esti túlevés,fehérje és ide jön a napi ch java része.Az esti evés után indul a böjt ami tart 14-16 órát.A powerbuilder oldalon volt fent,de megszűnt az oldal.Pwb advanced diet.
2014. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!