Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Clenbuterol-t próbálta már...

Clenbuterol-t próbálta már valaki?

Figyelt kérdés
van itt olyan aki kipróbálta?Stanozolol kúra mellé szedném ezt, olvastam hogy lehetnek mellékhatásai, de aki esetleg használta már, annak bejött?
2014. febr. 7. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Aki használja annak bejön általában, mivel hatásos a cucc, de sajnos itt is megemlíteném hogy ahhoz eredetit kell szerezni, ami elég nehéz. Persze tudom itt Mo.-on, mindenki eredetit tud, mindenki a profi testépítő haverjától veszi meg a kórházból....

Nah de a lényegre visszatérve, csak akkor használd ha élsportolsz esetleg, amit kötve hiszek mert akkor nem itt kérdeznél ilyen alap dolgot. Nem basztatni akarlak hidd el, csak a clenbinek lehetnek olyan aprócska mellékhatásai hogy halál. Ezért nem értem a sok kokszal kapcsolatos törvényeket pl. Miért ne lehetne ezekről beszélni? Szerintem amikor Fehér Miklós a focipályán összecsuklott és meghalt, akkor nem biztos hogy hónapokig etetni kellett volna az embereket azzal a dumával hogy nem tudni mi baja lett, hanem igenis nyilvánosságra kell hozni, hogy Miki szívrohamban halt meg, és azért mert clenbuterolt szedett. Ezen kívül fejfájás, émelygés, iszonyatos kézremegés.....Szerintem normális és komoly diétával is elérnél szép formát, nem kell a hétköznapi életben verseny követelménynek megfelelni.

2014. febr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

elkezdtem.

eddigi tapasztalatok, első pár napba mély fejfájás, némi kézremegés, ha egybe szedtem be őket, akkor este elég sokára sikerült elaludni, igy inkább szétosztva reggel 1 délbe2 délután 1 jelenleg. felpörget, izzaszt nagyon. energia italt nem ajánlom mellé, egyik este ittam rá és eléggé 'szétdurran a fejem' érzésem volt tőle.egyébként hatása annyi, hogy most értem el a max 4szemes napokat,eddig 1-2-3- rol jöttem felfele vele,de diétázok mellette, így -4 kg a 2 hét alatt, meg mellette stanozol kúrát csinálok. szóval akit itt lebeszéltek róla, annak csak ajánlani tudom, nem olyan rossz dolog ez. :)

2014. febr. 28. 13:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem olyan rossz dolog ez csak versenyen kívül értelmetlen. Oktass még engem légyszives, mesélj még nekem mint versenyzőnek. Mostírtad hogy volt h egybe szedted. Tisztában vagy te vele mennyi a feleződési ideje? Minek szedted akár csak egyszer is egyben. Jó dolog persze mert még nem volt bajod tőle. Jaaah és amit javasolni szoktam. A kúra előtt csinálj egy kis májfunkció vizsgálatot, és mikor befejezted a kúrádat, és pikk pakk visszajött az a súly amit ezzel leadtál, akkor csináltass megint. És észre fogod venni, hogy az eredmény annyi lett hogy a tested ugyan úgy néz ki a májad eredményei meg...Lehet ezekkel játszani, lehet ezeket szedegetni mert ettől senkinek nem volt még baja meg stb....hajrá ;)
2014. febr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!