Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az egylábas guggolást hogyan...

Az egylábas guggolást hogyan kezdjem el? (légyszi csak azok írjanak akik gyakorolják)

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd meg/ töltsd le a Fegyencedzés című könyvet, abban az alapoktól le vannak írva a gyakorlatok mint pl a guggolás.
2014. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem a fegyenc nem a legjobb rá.

legalábbis akiket én ismerek,beleértve magamat is a 7. lépésnél mindenki elakadt és annyi.

ez jobb rá-

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4sP8..

2014. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Valter6672 ***** válasza:
Én sose próbáltam, gyakoroltam. Elsőre ment :D szal sokat segíteni nem tudok sajna. :D
2014. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is elsőre ment,igaz kicsit kapaszkodnom kellett, mert eldőltem volna oldalra :D
2014. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van valami a sarkam alatt akkor simán megy(a bokám miatt nem megy a teli talpas), pedig soha sem gyakoroltam. Mondjuk én elég komolyan hegyikerékpározom, szóval bringázz és meg tudod csinálni. :D Egyébként az a videó elég jó amit Korbács linkelt.
2014. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!