Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elektromos izomstimulátor?

Elektromos izomstimulátor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem és kérem, hogy csak normális válaszokat írjatok, köszönöm.

Venni szeretnék egy izomstimulátort. Pontosabban az a neve, hogy Butterfly Massager. 3 ezer forintba kerülne összesen és ennyit nem sajnálok érte kiadni csak engem az érdekelne, hogy emnnyi haszna van? vagy mennyire nincs haszna? Csak a hasamon szeretnám használni, mert felszaladt egy pár kiló és egyszerűen nincs időm a munka mellett edzeni járni, pedig mennék szívesen. Persze nem akarok tökéletes kockás hasat, de érdekelne, hogy le menne-e valamennyi zsír a hasamról? 24 éves fiatalember vagyok. 70 kiló 186 centi


2014. febr. 8. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nincs helyi zsírégetés, hogy csak a hasadról megy le :)

Ahogy helyi hízás sincs.


A zsír az egész testen eloszlik, van akinek picit több megy derékra, hasra.


Ajánlom neked a revex 16 + jó étrend és sok szaladást !

2014. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én az ilyenhez nem értek, de pár hónapja dolgozom még és azelőtt nagyon sokat ettem (unalmamban is) és ez meglátszik a hasamon plusz a derekamon, de mivel írtam is, hogy nincs időm edzeni stb így ki próbálnám ezt a stimulátort és ha már 2-3 centivel kevesebb lenne a derékbőségem én már annyival is meg lennék elégedve csak ehhez tudnom kellene, hogy megéri-e :)
2014. febr. 8. 20:10
 3/11 anonim ***** válasza:
70 kilóval inkább tömegelned kéne, elég gebe lehetsz. Én 188 vagyok 78kg és elég vékony.
2014. febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jajj emlékszem kiskoromban volt a tv shopban még a híres neves "Butterfly Abs tappancs". Már akkor is leesett, hogy parasztvakítás.
2014. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Átverés az egész, azoknak találták ki, akik nem akarnak megdolgozni valamiért hanem csak megkapni. Ez persze nem lehetséges, ha akarsz valamit meg kell adni az árát. A te esetedben ez az ár: rendes diéta, edzés, pihenés, elkötelezettség. Máshogy nem megy, max talán zsírleszívással.
2014. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 *Glissade* ***** válasza:

Munka nélkül nincs eredmény!


Innentől dönts el magad, hogy hasznos- e vagy sem.

Ha pedig az a gond, hogy van fölös 3000ft- od amit nincs mire költened, akkor add inkább a szegény gyerekeknek, vagy a menhellyi kutyusoknak!

2014. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 *Glissade* ***** válasza:
A hellyedben nem adnék egy forintot sem, egy olyan gyártónak, aki kamu gépeket árusít, ezzel madárnak nézve a lusta, akarat gyenge, de fizetőképes embereket.
2014. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én szívesen megdolgoznék a 'jó' külsőért ha lenne rá időm. ez az egy akadálya van, nem pedig az, hogy nincs kedvem edzeni. egyszerűen nincs időm rá, mert olyan munkahelyem van ahol dolgozok napi 10-11 órát és mire hazaérek se energiám se kedvem nincs semmihez, nemhogy még le menjek edzeni. Tisztában vagyok a test alkatommal és ezen szeretnék változtatni, elsődleges célom a hasam utána tömegelés stb. majd ahogy az idő engedi. Az idei évemet erre szeretném szánni. Van egy elképzelésem testileg és azt szeretném megvalósítani. Azért gondolom, hogy nem sok idő, mert testet akarok építeni meg nem fitness modell szeretnék lenni így valamivel könnyebb a helyzetem
2014. febr. 9. 09:36
 9/11 *Glissade* ***** válasza:
0%
Oké... akkor maradj úgy ahogy vagy;)
2014. febr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
te meg szopd ki
2014. febr. 16. 11:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!