Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tiszta izomtömeg-növelés,...

Tiszta izomtömeg-növelés, tanácsok?

Figyelt kérdés

176 cm magas és 65 kg vagyok.

Nagyjàból szàlkàs vagyok,a hasamon van egy kis felesleg.

Tiszta izmot szeretnék növelni.Whey protein professional-ra gondoltam,az étrend is ok.

De!Egy valamit nem értek.

Sok helyen láttam,hogy tömegnövelő kell,de mi van,ha valaki tisztàn akarja?

Nehezebben megy a fejlődés?


Jobb ha először tömegelek és utána szàlkàsítok?És miért?


Minden infó,érv érdekel.

bÁrmit meghallgatok:)


Előre is köszönöm.


2014. febr. 8. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Mi van ha valaki tisztán akarja?"

"Whey protein professional-ra gondoltam"


Aha, akkor most tisztán akarod vagy nem? Érdekes mennyire alapnak tartja mindenki, hogy fehérjét zabáljon. Pedig hát lehet edzeni anélkül is.

2014. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Fehérjével és tömegnövelővel is "tiszta" maradsz, kivéve, ha belehemperegsz. Az egész napi étrenden múlik, hogy mennyi zsír jön.
2014. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mindkettőtöktől elnézést kérek,rosszul fogalmaztam meg a kérdést.

Zsírmentes izmot szeretnék építeni.

A "tiszta" szó alatt a zsírmentes izmot értettem.


Mi van akkor,a valaki nem tömegnövelős étrendet követi hanem diétàsat?

Nehezebben izmosodik?

Tulajdonképpen mi a szénhidràtnak a szerepe??

2014. febr. 8. 21:29
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze, ez mindig úgy van, hogy "én tiszta vagyok" de aki már valami mást szed mint én az mocskosdrogos. Az emberi test ki van találva valamire. Ha arra lenne kitalálva amire most a gyurmázók használják, akkor azt tudná. De nem arra van kitalálva...
2014. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A szénhidrát izomépítés szempontjából a legoptimálisabb energiaforrás. A tömegnövelőt értelmes emberek akkor isszák, mikor edzés után kiürült glikogénraktáraikat visszatöltik.

Ha valaki diétás étrenddel akarna izmot felszedni, akkor kezdőként fejlődgetne(de közel sem annyira, mint kalóriapluszban) eleinte egy kevés ideig, de elsősorban zsírt veszítene.

Tömegelésnél úgy kell beállítani a ch-t és a zsírt(mert ez is energiaforrás), hogy ne zsírosodjunk túlságosan, de jöjjön izom is bőséggel.

2014. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

65%: Fogd már föld, hogy a kérdező a "tiszta" szót a tiszta, zsírmentes izomtömegre utalva használta.

Ettől függetlenül is baromság, amit írsz. Az ember nyilvánvalóan nem arra lett kitalálva, hogy proteint és tömegnövelőt igyon, hanem arra, hogy a vadonban a természet részét képezze(az persze felfogás kérdése, hogy az onnan történő kiemelkedése "ki lett-e találva?").

De akkor kérdem én, bármilyen másik sport, vagy akár bármilyen manapság űzött tevékenység nem mond ellent a természet rendjének?

Usain Bolt bácsinak akkor simán meg lehetne mondani, hogy ne szaladgáljon olyan nagy iramban, az a gepárdok dóga', nem?

2014. febr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5ös:

Ennél egyszerűbben nem magyaràzhattad el.Már össze voltam zavarodva hogy most mi hogy van??

amit írtál,minden kérdésemre választ adtál.

Ezért megy a zöld kéz:)

többieknek is!

Köszönöm!:)

2014. febr. 8. 21:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Fölfogtam gibbonka... ha szerinted Bolt normális emberi teljesítményt mutat fel akkor bravó. Annyi eszed van amennyi látszik.
2014. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Gibbonka :D Elég ektomorf vagyok jó hosszú karokkal, szóval nem is rossz!

Bolt ebből a szempontból tényleg nem volt a legjobb példa, de őt sosem szokták ezzel cseszegetni, hogy mennyire természetellenes, mennyire nem emberi, anyámkínja.

De mint írtam, nem kell túlzásba vinni ezt a "nem erre lettünk tervezve" gondolatfonalat, mert nem jutsz ki a labirintusból, megesz a Minotaur(jaj de mitológikus vagyok egyemmegmagam).

Szerinted az normális, hogy én itt gépelem le a szavakat Neked, hogy meggyőzzelek? De persze ha azt mondod, ez nem táplálkozással kapcsolatos dolog: az normális, hogy csokit eszünk.

Ennyi volt, haggyábékén.

2014. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szintiszoli123 ***** válasza:

OrizaTriznyáák!


A #6 nagyon jó volt, ne kérj elnézést 65%-tól!!! Neki kéne, mert Ő támadott először!


#8 65%!

Nem ítélkezem. Szerinted mire lettünk kitalálva?

2014. febr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!