Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Körülbelül mennyibe jönne ki...

Körülbelül mennyibe jönne ki az, hogyha építenék egy konditermet a garázsomba?

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam, amiben legalább van egy fekpad, kétkezes súlyzó, húzódzkodó.

Nektek van-e otthon, és ti hogyan szereltétek fel, illetve mennyibe jött ez ki?



2014. febr. 9. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem olcsó dolog :


1. Kézisúlyzó (Amire lehet tárcsákat szerelni)

2. Egyenes rúd, amire lehet tárcsákat szrelni

3. Tárcsák

4. Fekv pad

5. Guggoló álvány

6. húzódzkodó

7. Valami csigás gép


Nagyjából ezek kellenek.


Semmiképpen nem ajánlom az otthoni edzét, beleunsz egy idő után, motivációd sem lesz.

Inkább menj le a terembe, sokkal több gép, lehetőség, súly, ott kapsz motivációt, néha adrenalin szinted is felmegy. Barátokra tehetsz szert. És hasonló előnyök.

2014. febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké kösz.
2014. febr. 9. 14:16
 3/6 dirtboy ***** válasza:

ha anyagilag megengedheted hogy gyorsan össze pakolsz pár cuccot akkor nagyon jó ötlet és bőven megtérül mintha évekig bérletre költenéd a pénzed amiből végül nem látsz vissza semmit.

hogy mennyiből tudnád kihozni az igényektől függ,és hogy milyen szintű felszereltséget akarsz.

2014. febr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én 0ft-ból összehoztam, igaz nem egyik napról a másikra, de minden van amit az első felsorolt
2014. febr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Nekem van:

-haspad

-fekvenyomópad

-egykezesek

-egyenes,francia rúd

-expander

-húzódzkodó

-scottpad

-csigásgép

-vádli sarokalátét


Már csak tollódzkodó kell ,de azt meg tudom oldani :)

2014. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazság szerint csak erőemelő konditermet akarnék építeni. A StrongLifts 5x5-t néztem. Szóval még kezdő lennék. Régóta érdekelt az erőemelés, strongmankedés, így inkább ilyen típusút szeretnék létrehozni. Azt hiszem egykezes és kétkezes rúd + súlytárcsa kellene főleg, húzódzkodó, és [link] valami ilyesmik. Szóval főleg StrongMan, erőemelés.
2014. febr. 9. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!