Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha ilyeneket eszek, mellette...

Ha ilyeneket eszek, mellette csökkenhet a testzsír % -om és izmosodhatok kemény edzéssel?

Figyelt kérdés

pl:

puffasztott rizs, puffasztott búza szelet,corn flakes + zsírszegény tej, gabona pehely [natúr] semmi íze kb:D..., rizs csirkemell,

italnak: mentes víz, zsírszegény tej+fehérje, tea édesítőszerrel.



van ami nem jó ezekbe? és van olyan amit még hozzá rakhatok? akár zöldségek konkrétan meg bármi ami még jó lehet.

tonhalat néztem még,de kb 85g -os 450 ft ba kerül az ABCbe itt, szóval azt nem vettem egyelőre, de ha Lidl közelébe jutok és lesz olcsóbb, azt érdemes még vennni?


és persze a kiegészítők monohydrat , vitamin tabik, + fehérje.


2014. febr. 10. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Paleolit étrendtől fog csökkenni a testzsír meg a futástól.

A gabona lassan ölő méreg. Tudsz róla olvasni,h milyen károkat okoz.Tapasztalat.

2014. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt ne mond már nekem, hogy ha majd kolbászt meg sonkát meg ilyeneket eszek akkor fogok fogyni.. mert én erről ezt találtam, hogy amit 'diétás' termékként árulnak, az szar. nem azt kérdeztem hogy mitől nem lesz érelmeszesedésem meg ilyenek. ennek kb köze nincs ahhoz amit kérdeztem
2014. febr. 10. 10:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Matematikailag amit mondasz, teljesülhet. Mert ha csak a sovány izomtömeged nő, a zsír tömeged meg állandó marad, akkor is csökken a testzsírszázalékod(x/y>x/y+z, ahol x a zsír tömeged, y a 0. pontban a testtömeged, z a felszedett sovány izom). De félretéve a matematikát, egyszerre zsírt veszteni és izomtömeget növelni nem lehet, vagy csak nagyon kezdőként nagyon rövid ideig. Egyébként a táplálkozáshoz meg edzéshez javaslom az Alapismereteket a builderen, meg a Sárga Kapszulát, abban gyakorlatilag tökéletesen meg vannak válaszolva a kérdéseid, és még sok más hasznos dolog. A monohydrat, az gondolom kreatin monohydrat, arra momentán semmi szükséged, a vitamin és ásványi anyag, tejsavófehérje, edzés utáni gyors ch azok sokkal fontosabbak.
2014. febr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tejet felejtsd el, fehérje+tej keveréket meg főleg.
2014. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a rizst, csirkemellet, és a vizet leszámítva amit írtál az egy borzalom.

persze fogyhatsz ha kalória minuszban vagy, és szedhetsz fel izomzatot ha kalória pluszban... de ha ilyen szemetet eszel azzal mindkettõt csak lassítod. a sok sok szénhidrát a gabonafélékben, a tejcukor stb, szinte lehetetlenné teszi a szálkásítást, de tömegnövelésnél is több zsír jön miattuk mint izom.

2014. febr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5. azt elmondtad h minden szar amit irtam,de konkrétan akkor írsz valamit amit javasolsz? vagy csak reggel délbe este rizst és csirkét egyek? aki pl. évekig formában akar maradni az semmi mást nem eszik csak a csirkemellet

mázsaszámra?


köszönöm a válaszokat amúgy, nézelődök még meg megnézem ezt a kapszulát mert annyi helyen írják

2014. febr. 10. 12:45
 7/7 anonim ***** válasza:

fõ szénhidrát források:

rizs, zab, köles, hajdina, tk kenyér, tk liszt, tk tészta, stb

fõ fehérjeforrások:

sovány húsok, hüvelyesek, halak

fõ zsírforrások

halolaj, olajos magvak,


+ tömegnövelèsnél mehetnek gyümölcsök is, de szálkásításnál a cukor miatt inkább csak zöldségek, de azok mehetnek minden mennyiségben mert az emésztésük szinte felemészt annyi energiát amennyit tartalmaznak, de a rostokra mindenkép szükség van.


Nem vagyok híve a paleonak, de testépítèsben is általánosan megegyezett dolog, hogy a finomított élelmiszerek vacakok

2014. febr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!