Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Power Protein (4kg) kezdésnek...

Power Protein (4kg) kezdésnek megfelelne?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 5. hónapja gyúrok, még kezdő vagyok. ez alatt az idő alatt 10kg jött fel rám, testzsír százalékom 5% volt most ez 6%-ra ugrott. 182cm vagyok, 85kg. az étrendem rendben van. Most először akarok venni fehérje proteint. Azon gondolkoztam hogy megveszem ezt: [link]


Mivel még soha nem használtam ilyesmit, úgy gondoltam hogy kezdésnek ebben az időszakba jól megfelelne, aztán később vennék komolyabbat. szerintetek kezdésnek megfelelne?



2013. dec. 19. 13:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nem, Myprotein Impact Whey tiszta tejsavó, ez meg szójás szar.
2013. dec. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 dirtboy ***** válasza:
kerüld el messziről
2013. dec. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Valóban szóját tartalmaz, de bajod nem lesz tőle, különbséget amatőr szinten egy kevert és egy tejsavó között nem fogsz érezni.

Sőt, az olcsó hulladék tejsavók felfújnak, baromira habosodnak. Ez legalább nem fingat (legalábbis mikor még csak ezt engedhettem meg magamnak, nem tapasztaltam ilyet), és nem lesz teli habbal a shaker miután felrázod.

Kezdésnek jól van ez is.

2013. dec. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Szóval csak nekem fura, hogy +10kg-val csak 5%-ról 6%-ra nőtt a testzsír? Tehát 8-9kg izom 5hónap alatt és ennyi edzés után, már magasság-97kg 6(HAT) százalék testzsírral?

Igen érdekes dolog.

2013. dec. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Nyílván hülyeség lesz.
2013. dec. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 dirtboy ***** válasza:

ma 14:40


ne beszélj már hülyeséget,fel hozod itt a habosodást a tejsavónál de azt kihagyod hogy a power protein meg sokkal rosszabbul oldódik és iszonyú íze van.


térjünk át az árra.

a power kilója 3400ft kb, a myproteiné meg 3600ft.

a power 75% fehérje tartalmú még a myprotein 82%os.

a power tele van szójával,a myprotein tejsavó, BV értékre gondolj.

na melyik éri meg jobban?

2013. dec. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 tap bela ***** válasza:

Valóban szóját tartalmaz, de bajod nem lesz tőle, különbséget amatőr szinten egy kevert és egy tejsavó között nem fogsz érezni.


....ha te mondod, nem fog érezni semmit tőle.

Mit kellene éreznie?! 1 doboz szójahalomtól?!?!

Talán nem fog eleget fingani? Vagy?


Valaki meg tudja mondani, hogy mennyi ebben a a szója? 50% vagy netán 90%?

2013. dec. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

A Myproteint hagyjuk, részemről az ihatatlan, fogyasztás után 15-20 percel iszonyatosan felnyomja a gyomor savat, és fél napig szenvedek utána, kell vagy 3-4 kajálás mire rendbejövök. Sosem volt sav problémám, egy étrend kiegészítőnél sem tapasztaltam ilyet, kivéve a fentebb említett, valamint a Full Force tejsavó, bár az még kibírható.

Kit érdekel hogy szója van benne? Nem vagyok én versenyző, aki azt állítja, hogy a fejlődést közvetlenül bármilyen mértékben is befolyásolja az, hogy naponta bejut a szervezetbe 7-8 gramm vagy 15 gramm szója protein, az nem normális...

Az viszont baromira befolyásolja a mindennapjaid, ha felfúj az olcsó vacak My Protein. Egy kutya, mindkettő olcsó vacak, mi ezért, mi azért.

Ez olyan mint ha azon vitatkoznánk, hogy Peugeot, vagy Citroen, mindkettő olcsó francia autó, a Peugeotnak jobb a dízele, a Citroen meg kényelmesebb ha hidraktív lengős, de alapjáraton egy Mercihez képest fapados mindkettő. Viszont arra alkalmas hogy elfurikázzon vele egy átlag ember, mind a 3.

2013. dec. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Myprotein olcsó vacak? Nagy szakértő vagy te is. Scitec, Biotech, Myprotein, BSN... melyik gyárt tejsavót? Esélyes ugyan ott veszik!
2013. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
7-es, na ha már itt tartunk, mit kellene éreznie? :D Egy totál amatőr kondisnak, aki még fél hónapja sincs a szakmában. Közvetlenül mi az a dolog ami jobb lesz ha MP-t fogyaszt a PP-vel szemben, és mi az, ami rosszabb lesz, ha PP-t fogyaszt a MP helyett? MP-vel 1 mm-t ráver a karja ahhoz képest mint ha PP-t inna? Vagy 0,1%-ot ráver testzsírban? Hagyjuk már ezt a marketing dumát... A My Protein egy olcsó, szar, nehezen emészthető tejsavó. Akkor már inkább megveszem az alapból olcsó kevertet. Nem dől össze a világ, nem fog visszaesni súlyban, sem erőben, nem nől meg tőle a testzsírja ilyen szinten...
2013. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!