Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet ajánlotok...

Milyen edzéstervet ajánlotok egy szálkás lánynak?

Figyelt kérdés
Sportszerűen táncoltam, több műfajban is.. De abbahagytam és az utóbbi időben eléggé eltunyultam, bár hízni hál istennek nem híztam el.. tartom a súlyomat, csak érzem, hogy azok az izmok amik régebben ott voltak, most szépen eltűntek :D Mivel testépítés szempontjából rettentően tájékozatlan vagyok, így gondoltam megkérdezem tőletek, hogy mit ajánlanátok.. Fegyenc edzés vagy inkább kardio? Tudom, azt fogjátok mondani, hogy mindenki maga döntse el, hogy mit szeretne.. de nem tudom eldönteni. Hozzáértők válaszát várom.. köszönöm :)
2014. febr. 10. 13:44
 1/2 Osynho ***** válasza:

"Fegyenc edzés vagy inkább kardio?"


Szerintem egyik se. Súlyzós edzés! Persze mellé mehet kardió, meg akár fegyenc is, de én a súlyok mellett tenném le a voksomat. :

2014. febr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. febr. 10. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!