Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy haladó izomtömeg növelő...

Egy haladó izomtömeg növelő edzéstervet szeretnék kérni valakitől teljes testre! Jelenleg heti 6 napot edzek amiben benne van heti 2 mell-hát,2 kar és 2 láb-has edzés. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 21:56
 1/8 Sowilo ***** válasza:

Akkor eddzél inkább heti 3 napot, de azt rendesen. Úgy, hogy ne tudd megismételni a héten. Illetve összeállíthatnád egy kicsit jobban is, a mell-hát iszonyat durva(nekem legalábbis), lábazás után egy kicsit macerás a hasazás, ráadásul nem tudom, mikor edzel vállra.


Nem vagyok benne biztos hogy haladó vagy, mivel ha az lennél, nem lenne ilyen kérdésed. De javíts ki, ha tévedek.

2014. febr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mrlacko ***** válasza:

Valami hasonló egy haladó edzésterv, izom előtt a gyakorlat számok:

1.nap: 5 mell, 4 bicepsz

2.nap: 6 hát, 1 csuklya, 3 has

3.nap: 6 váll, 5 tricepsz

4.nap: 3 combhajlító, 4 combfeszítő, 3 vádli

Heti 5x csinálod, tehát minden héten más izmokat dolgoztatsz kétszer. Bemelegítés az adott izomra, majd 3 szett gyakorlatonként.

2014. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sowilo! eddig volt edzőm aki mondta mit hogy csináljak, csak most termet váltottam és át akarok térni az tömegelésre, neten meg minden oldal mást ír, ezért gondoltam megkérdezek valakit, akinek van benne megfelelő szakértelme. vállazni a karozással szoktam egyébként
2014. febr. 11. 23:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem az edzés hozza a tömeget hanem a kaja.

Ez az edzés durván szar.

Általában a mell- hát nem nagyon megy az embereknek és nem is jó párosítás, nem hogy heti 2x.

2014. febr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amig nem tudod kinyomni a saját testsúlyod 1,5xeresét és guggolni a 2xesevel addig kezdő vagy. Ez esetben csinálj egy jó kezdőknek szánt programot mint az ICF 5x5 vagy az All Pro's Simple Beginner Routine.

Jonni fog a tomeg jó kajaval hidd el.

2014. febr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor vagy haladó, ha össze tudsz pakolni egy edzéstervet.
2014. febr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

senki nem tud ebben segíteni mert tömegnövelõ edzés nem létezik. az edzés az edzés és pont.

az étrended lehet tömegnövelõ vagy szálkásító.

2014. febr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sowilo ***** válasza:

Elég szar edződ lehetett...

Azért ír mást minden oldal, mert mindenkinek más válik be.

Egy izmot hetente egyszer edzünk, mindenre edzünk, és az izmokat a lehető legtöbb szögből meg kell dolgoztatni. Stb stb. A lényeg minden oldalon ugyanaz, csak a gyakorlatok mások.

2014. febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!