Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a vélemé. Nyetek Paul...

Mi a vélemé. Nyetek Paul "Coach" Wade, fegyencedzés 2 című könyvéről?

Figyelt kérdés
különösebben a zsírcsökkentés érdekel.. próbálgattam a szálkásítást... de nevetséges, hogy próbálkozok.. és már 4. hete nem jön össze... egyszer azt mondják, hogy teljesen nulla chval dolgozzak, egyszer xy*ttkg... nevetséges... de itt pedig olyan gagyi kaják vannak leírva... hogy fúú..
2014. febr. 12. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Az alkar a hármas befutó és a vádli fejezetek nagyon jók.A nyak rész csak annak,aki nem félti a haját,vagy kopasz.Az emberi zászló rész csak a jampik miatt kerülhetett bele gondolom.A kaja részt meg mint érdekességet elolvastam,de nem izgat.
2014. febr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TOMAtm ***** válasza:

nem olvastam a könyvet,nem is érdekel.

a zsírcsökkentéssel kapcsolatban,gondolom testzsír - úgy csökken a zsírod 1:ha kevesebb a bevitt kcal mint az elhaszznált.

2: ha nulla(relative) a szénhidrátbeviteled(kalóritáblázat),magas a zsír és közepes a fehérjemennyiség az étrendedben.pl.: reggeli 2 tojás egy paradicsom.tizórai egy kis jégsaláta 2 virslivel majonézzel. ebéd uzsonna vacsora :30 dkg csirkemell pirítva+1 paradicsom+1 almapaprika+maradék jégsaláta+fél fej vöröshagyma+20-30 dkg trapista sajt+450g os zsíros tejföl,majonéz ízlés szerint só bors...

Ezt edd egy hónapig kb garantálom h 10%al könnyebb leszel ha most olyan 90-100 kiló vagy.ha kevesebb akkor nem kell szálkásítanod különösebben,de ha mégis akkor kicsivel csökkentsd a bevitt kalóriát.

2014. febr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!