Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 eves lany vagyok, sulybol...

16 eves lany vagyok, sulybol nem szukseges veszitenem inkabb izmositani szeretnek.2 hete jarok kondiba es meg nyarig szeretnek folyamatosan. Heti 3x-4x jarok. Megfelelo az etrend es az edzesek szama, vagy esetleg valtoztassak valamin?

Figyelt kérdés

Amiket kajalok:salata, natur csirkemell zoldseggel/rizzsel, halfile, suliba abonett/rozs zsemlebol szendvics, gyumolcs es nehany update termek. Es nagyon sok vizet iszom!

Nyarig fogok valamit izmosodni?


2014. febr. 13. 16:41
 1/7 Valter6672 ***** válasza:
Valószínűleg igen, de ahhoz kell nyomatni a húsokat. :) Próbálj meg találni egy tapasztaltabb edzőtársat, akár terembe aki segít neked. Lányoknak nem nehéz :P :D
2014. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

-Heti 3 edzés elég.

-Normális edzésterved van? Mert a nők által jellegzetesen alkalmazott "5000 ismétlés a lábtárogatón 0 súllyal" nem az.

-Fehérjét és multivitamint kéne mèg szedni.

2014. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) altalaban mikor lemegyek eddzeni akkor mindenre eddzek.sok ismetlessel,nagyobb sulyokkal:) es 2 hetente emelem a sulyokat:) eddig sikeres az eredmeny:) sokan mondtak:D remelem ez hosszutavon mukodni fog:)
2014. febr. 13. 18:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Multivitamint honnan tudok szerezni?
2014. febr. 13. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Na ezt pont nem kéne amit csinálsz.


www.builder.hu


Ezen az oldalon olvasgass és nézz egy női edzéstervet könyörgöm mert így széthajtod magad egy idő után.Az izmoknak regenerálódás kell!


Fehérjét meg vitamint a tápkieg boltokban tudsz venni.Én a Scitecet ajánlom.

2014. febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne edz meg egyszerre minden izmodat. Heti egy edzés elég nekik. (has és vádli többször is mehet. Kell a regenerálódási idő nekik.
2014. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek:) megfogadtam a tanacsokat es valtoztattam az edzestervemen:) remelem elerem amit szeretnek:)
2014. febr. 16. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!