Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet az hogy valaki...

Hogyan lehet az hogy valaki mindennap erősit egy napot se hagy ki, semmi tápkiegészitőt nem szed, és baromi izmos a karja és baromi erős? Már 3 éve csinálja ezt folyamatosan de előtte még tornázott.

Figyelt kérdés
Van értelem egyáltalán akkor a sok hülye tápkieg-nek meg a sok szar pihenőidőnek vagy ezek csak fitneszátverés és igazából nem is kel ilyenekre gondolni csak erősiteni kell mindennap 3 órát azt kész kemény leszel?mert szerintem ahogya példa mutatja mégis így van.
2014. jan. 28. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy lehet az hogy én napi 1-2 csokit megeszek, chipset zsíros kenyérrel kísérem és mégsem hízok egy dekát sem? Akkor ebből azt a tanulságot lehet levonni hogy ezek nem hizlalnak? Nem...


Más a genetikája, jobb hatésfokkal működik a szervezete, esetleg edzéseknél nem 120% ot hanem csak 80% ot ad bele így pihenőnap sem kell neki. Torna nagyon jó alapot ad egyébként, hihetetlen erő van a tornászokban a kis súlyuk ellenére is.

2014. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez 1 példa.

Tudod,kivétel erősíti a szabályt..



De látnivalóan nem értesz a testépítéshez tehát képzelem mennyire izmos..

2014. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Galaxis. ***** válasza:
Ez sokkal összetettebb dolog ahhoz, hogy így leírd azt ami tudományos tényeken alapul! Úgyhogy nem fitnesz átverés. Az emberi test egy olyan szerkezet ami alkalmazkodik! Ha napi 3 órás edzést adsz neki akkor ahhoz szokik hozzá. Persze nől erősödik a test. De miért aki betartja a pihenő időt és szed kiegészítőket az talán gyenge vagy kicsi? Persze aki rosszul csinálja az igen. Na de aki tudja mit miért csinál az ügye nem kicsi és nem is gyenge. Vagyis hülyeség amit kérdezel.
2014. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is annyit eszek, amennyi jól esik, mégsem vagyok kövér, tehát az egész kövérség-dolog átverés!
2014. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alkat kérdése. Én a hét 6 napján edzek(kardió 60%, 20% súlyzózás, 20% saját és testsúlyos gyakorlatok) összesen napi 2-3 órát. Alszok mellé napi 6-8 órát. Van 4 főétkezésem, + közben gyümölcs, leves, müzli stb. semmi tápkieg., és szépen fejlődök. Most vagyok 173/90 minimális zsír felesleggel. Sokat olvastam a testépítésről, és próbálkoztam is a szabályok betartásával, de az nem az én életritmusomhoz való. Én a saját tapasztalataim miatt az edzést sokkal fontosabbnak tartom, mint a tökéletes táplálkozást. Van akinél pont fordítva van. Ha szétnézel a környezetedben biztos van olyan, aki mekiben zabál egész nap mégis sovány, vagy akinek diéta az élete mégis küzd a kilókkal.
2014. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!