Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen otthoni mozgásformákat...

Milyen otthoni mozgásformákat tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
Láttam azokat a jó csajokat, akik nem túl izmosak, de folyton edzenek és csinosak... Szóval megirigyeltem őket (ugye csaj vagyok). Hogyan eddzek otthon úgy, hogy minden testrészem egyformán erősödjön? Van itthon szobabicikli, ugrálókötél, hulahoppkarika, 2 súlyzó... Ezen kívül minden más megoldás érdekelne. Teljesen kezdő vagyok, szóval az izomzatom a nullához közelít, de vékony testalkatom van. Szóval milyen edzést ajánlanátok???
2014. febr. 15. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:

A legfontosabb az étrend. Tömegnövelő étrendre van szükséged, amiben van 2-3g testtömegkilónkénti szénhidrát, 2g ttkg fehérje, 1 ttkg zsír (min. 0,5 telítetlen, max 0,5 telített).


Ha otthon nincsenek rendes súlyok (értem ezalatt, hogy a 3-5 kilós kis kézik csak ajtótámasztékra és macskát dobálni jók), akkor töltsd le a fegyencedzés c. könyvet, és olvasd el a body.builder alapismereteket, sárga kapszula könyvet.

2014. febr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!