Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Stanazol egy kúra ( 200 szem...

Stanazol egy kúra ( 200 szem ) csak magába az + helyes étrend segithet egy kicsit hogy meglátszon?

Figyelt kérdés
Még annyi hogy hallottam hogy nagyon káros ha szedném mellé a Proviront akkor az úgy oké lenne?

2014. febr. 16. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Segíthet persze, de függ attól is hogy 5 vagy 10mg-s stanáról beszélünk. Megfelelő étrend, megfelelő edzés és pihenés mellett hoz némi izomtömeget bár nem olyan látványos, mert nem egy erős anabolikus szerről beszélünk, viszont tisztább, szárazabb izmot lehet vele felpakolni. Proviront én nem használnék inkább a Legalont javasolnám a kúra után!
2014. febr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de a Proviron helyre rakja a hormonháztartást. a Legolan is ? egyébként stana okozhat merevedési zavart?
2014. febr. 16. 10:21
 3/6 anonim ***** válasza:
A Stana nem fogja annyira felborítani a hormonháztartásod, hogy abból problémád legyen. Nem egy erős androgén szerről beszélünk. A gond akkor van, ha hosszú távon nagy mennyiséget fogyaszt valaki, de akkor sem a stanánál jellemző. A Legalon a májadat tisztítja, de helyette szedheted a Liver Supportot is a Scitectől.
2014. febr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szergej55 ***** válasza:
35%
Te nagyon hülye vagy. Inkább nézz tévét, azzal kevesebbet ártasz magadnak és nekünk is.
2014. febr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Valter6672 ***** válasza:
48%
azthiszed, ha "tolsz" egy kis stanat, jól fogsz kinézni? ... ha ez így menne, mindenki ki lenne lökve.. :D én elfelejteném helyedbe. még szerintem az alapokkal se nagyon vagy tisztába, nem hogy cuccolj. no komment
2014. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Merovingii ***** válasza:

Simán fog segíteni.De ha letoltad a kúrát , tarts vagy 3 hónap szünetet.Provi mehet mellé, nem gáz , de egy kis gyógyteát igyál mellé.Amúgy jó az elképzelés.

(én már régóta testépítek , tudom miről beszélek )

2015. ápr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!