Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy csináljam?

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Csináltam magamnak egy listát amire a gyakorlatokat felirtam, 8 db gyakorlatot felirtam, ha mind nap megcisnálok ebből 2 akkor ugye 4 napos lesz az edzésem.

1 nap: fekvtámasz, oldalemelés. Ha ezt megcsinálnom az első nap akkor megmozgat xy izmokat, de mire végigérek a 4 nap szóval a 4. el végzek és ujra kezdem a 4 napost addigra nem gyengülnek le a azok az xy izomk amiket az első nap végrehajtottam?

Remélem éritek, hogy mire lennék kiváncsi! :)



2014. febr. 16. 09:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ez nem edzés :D Egy nap 2 gyakorlatot akarsz csinálni? Első nap egy gyakorlat vállra (oldalemelés) egyet meg hátra/mellre/tricepszre (attól függ hogy csinálod a fekvőt)? Be se melegedsz és már végeztél... ez így hülyeség!


Arról nem beszélve hogy első nap csinálod a fekvőket (hátra) aztán következő nap meg kihúzod a kalapból (vagy nemtudom hogy lett összeállítva az edzés) a húzódzkodást ami megintcsak hátra megy és a regenerálodásnak annyi!


Remélem így már te is érzed/érted hogy így nemsok értelme van.

2014. febr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!