Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Banános 100% whey proteint...

Banános 100% whey proteint használók (Scitec), vélemény?

Figyelt kérdés
2350 g-os kiszerelésben vettem, minden jó volt, aztán mikor elfogyott, vettem megint. Ennek viszont más, kicsit furcsán citromosabb az íze. Szerintetek a recept változott, vagy kifogtam egy romlott darabot?

2014. febr. 17. 19:46
 1/3 anonim válasza:

Én tegnap vettem ezt a kiszerelést újra és az eladó szólt, hogy változtattak az ízen, mert az ízesítők mennyiségét csökkentették valami rendelet miatt.

Tehát a recept változott.

A srác azt mondta hányás íze lett azóta és tényleg.

Nagyon sajnálom, mert nekem is a banános a kedvencem évek óta iszom. Mondjuk fogom továbbra is mert az ár/érték arány nagyon okés, de ez az íz gáz.

Majd benézek a shopbuilder.hu-ra hátha ott több az okosság a témában.


Jó edzést!

2014. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hú köszi, akkor megnyugodtam:) Mondjuk szedem azóta is és nem volt para, de így azért jobb, hogy tudom
2014. márc. 5. 07:00
 3/3 Blueboy válasza:

Én a múltkor a scitec 100% whey csokissal úgy jártam, hogy kibontás után 1 héttel nagyon avas szaga/íze lett. Áttettem egy másik dobozba és nem zártam le, annyira változott, hogy éppen még ehető volt.

Egyik ismerősöm a scitecbe dolgozik és utólag mondta, hogy valami romlott cuccot kevertek egy csomó kiegészítőbe és visszarendeltek egy valag szállítmányt, ezért ki is rúgtak elég sok embert. Valószínű nekem is sikerült belevásárolnom egy ilyenbe. Azért kíváncsi lennék, hogy miféle dolgokat kevernek ezekbe a porokba. Ezek ismeretében annak is örülhetünk, ha a fele benne van amit ráírnak. Az ismerősöm mondta, hogy elég vad dolgok történnek ott a gyártás során, jobb nem is tudni róla. Azóta átálltam inkább másik gyártó termékére, hátha ott jobban odafigyelnek a dolgokra......

2014. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!