Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéseket/gyakorlatokat...

Milyen edzéseket/gyakorlatokat kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Most 14 éves vagyok és lány. Nem tudom miért de tesiből teljesen vissza fejlődtem. Amikor 5.-es voltam akkor simán megcsináltam mindent jól, de most 8.-os vagyok és nem birok megcsinálni egy csomó mindent. Régen megcsináltam 21 fekvőtámaszt, most meg 3-mat is alig birok megcsinálni. Jövőre középiskolás leszek és nem szeretnék én lenni az osztályból a legbénább. Szerintetek mit kéne csinálnom? Miket lehetne itthon edzeni?
2014. febr. 18. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj bele a fegyencedzésbe, és mellé még csaphatsz valamilyen aerob mozgást is.
2014. febr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
youtube-on vannak teljesen jó gyakorlatok .. rengeteg féle fajta de ezekből is azt válaszd ameik gerinckímélő vagyis én ezt javasolnám.. Béres Alexandra Rubint Réka ők a legkedveltebbek.. Jó kis gyakorlatokat mutatnak be amit te otthon tudsz csinállni a tv-esetled monitor előtt. egy próbát megér! sok sikert hozzá..
2014. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. febr. 20. 20:29
 4/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam egy Rubint Rékát és most nagyon izom lázam van :D
2014. febr. 22. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!