Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 évesen ehet bajom a Pow3rd-...

15 évesen ehet bajom a Pow3rd-től? Eddig Stillmass koffein tablettákat toltam, abban 200mg koffein van.

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
életkortól függetlenûl a koffein egy függõséget okozó lassan ölõ méreg... van aki 1 csésze kávét sem bír, 200mg koffein meg felér 2-3 csészével is... gratulálok az életmódodhoz.
2014. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Versenyző létemre azt mondom, hogy a Pow3rd nekem rosszabb mint egy a sok szteró együtt. Gyomorideg, remegés...pedig anno nekem sem volt semmi bajom ezektől, és nem gondoltam volna, szóval mostanság nagyon okosan keverem ezeket. Hosszú távon rendszeresen nem tesz jót. Ha pedig csak ezekkel tudsz edzeni, és ezek adják meg a hangulatot akkor valami nagyon nincs rendbe téve nálad edzés téren.
2014. febr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez testsúlyfüggő is szerintem, nyilván egy 50-60 kilós embert jobban "kiüt" mint egy 100-110 kilósat. Szerintem ha nem minden nap, hanem csak egyszer-egyszer alkalmazod nem lesz semmi bajod tőle.
2014. febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A függőség nálam még nem jelentkezett, heti 2× nyomtam láb és bicepsz edzésnél. Illetve tanulásnál volt még baromi hasznos, de ez nem ide tartozik :)


Akkor nem váltok inkább, marad ez. Köszi a válaszokat uraim.

2014. febr. 19. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!