Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha egyszerre megiszok 2 adag...

Ha egyszerre megiszok 2 adag fehérjét ami 60 gramm lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mondta hogy ezt hagyjam abba, egyébként csak edzés után iszok egybe kettőt, de ha abból kiindulok hogy a Jumbo! 220 gramm..

2014. febr. 23. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A jumbo egy szar. Igazi penzkidoboz cucc. Mellesleg azon kivul hogy a dupla adag feherje nagy resze megy a feleslegbe, semmi bajod nem lesz. Kerdezd meg ismerosod hogy karos e ha valaki megeszik 3-400g csirkemellet? Ugyanis tapanyagrol beszelunk semmi masrol. Nem igenyel tul sok jozan paraszti eszet...
2014. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy tápanyagról beszélünk, de ennek azért kicsit eltér az emészthetősége a szilárd kajától nem? Egyébként továbbá is 2-t fogok inni edzés után, elég látványosan fejlődök. Az meg hogy a jumbo szar, azt nem mondanám, viszont hogy pénzkidobás azt igen mivel olcsóbban is lehet jobb tömegnövelőt összeállítani..
2014. febr. 23. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel elter az emeszthetosege igy szepen megnyilvanulna egy hasmanesben az ha bajod lenne tole. Az hogy szepen fejlodsz az veletlenul sem annak a muve hogy te dupla adag feherjet iszol edzes utan, hanem egyszeruen jol reagalsz erre az egesz sportra mindenre. Ha az miatt iszol dupla feherjet mert szepen fejlodsz akkor megnyugtatlak h rosszul gondolod, mivel az egy adag feherjet sem biztos h fel fogja tudni a szervezeted hasznalni, elhiheted nekem h a 60g feherje nagy resze megy a semmibe.
2014. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy legyen egy ellenvélemény is(na meg nem szeretem hagyni ha embereket győznek meg hülyeségről):Alapvetően a 60 gramm két adag fehérjePOR,amiből kb 40 gramm a tényleges fehérje optimálisan.Semmi bajod nem lesz tőle,és ha normálisan eddzettél akkor valószínüleg kelleni is fog a regenerálódáshoz.

Persze(és akkor itt kicsit nyersebben) aki pinalegyezni jár le,annak jó része tényleg kárba megy,és az egyébként igen jó jumbo-t is cseszheti.Vagy spórolósan nyomta a tag neki,de olyan nincs hogy az nem hat.

Tehát a kérdésedre válaszolva:Nem semmi bajod nem lesz a dupla adagtól

2014. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyébként elég keményen edzek hetente 5x, másnap olyan izomlázam van hogy alig bírok mozogni, lehet beszerzek aminosavat is úgy hallottam az jó izomláz ellen:)
2014. febr. 26. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!