Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Cigi, pia nagy vissza vet?

Cigi, pia nagy vissza vet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ne kövezzetek meg , tudom ha verseny szerűen csinálom nem fér bele egyáltalán , sőőőőt... Hobbi szinten csinálgatom , szeretek lejárni a terembe , van 1 fajta hangulata amit semmi más nem tud adni. Szeretek edzeni is. Egész szépen alakulgatok , kajám rendben van , heti 3x járok le. Viszont sajnos cigarettázok (nem sok , napi 3-4 szál , de ezt nem bírom lerakni) Meg hétvégén szoktam inni , haverokkal , discoba. Ált. ez szombaton van és vasárnap pihenek. Tudom nyílván jobb lenne ha ezek nem lennének , de ezt szerintem nem kell magyarázni hogy miért... De ez nagy mértékben nem befolyásol ugye? Tehát ha kaja , edzésterv , pihenőnapok rendben vannak.

Köszi a válaszokat!


2014. febr. 25. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Befolyásol, engem annó viszavetett nagyon, igaz többet szívtam. Nem volt kedvem edzeni, kisebb súlyokat tudtam megmozgatni, lihegtem stb. + A tápanyag felszívódásnál figyelj, edzés előtt 1 utána 1 óráig jobb ha nem szívsz. Biztos, hogy jobb lenne, ha nem cigiznél, gyorsabban tudnál fejlődni, de, hogy hobbi szinten neked ez most mennyire akadály azt nem lehet megmondani.
2014. febr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nagyon furcsa ez a cigi dolog... vaan hogy csak napi 1 szálat szívok el van hogy 4 et. Amugy a reggeli órákban szokott elmenni még melóban , délután szinte eszembe se jut rágyújtani , de délelőtt meg ha nem szívok szarul érzem magam... Lehet hogy nem is fizikai függőség hanem inkább pszihikai vagy nem tudom. Amugy én nem lihegek :D Focizni is szoktam , és nem igazán veszem észre(eddig).
2014. febr. 25. 13:47
 3/6 A kérdező kommentje:
Jah és kedvel nincsen baj :D Alig várom már hogy holnap menjek :)
2014. febr. 25. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem emberfüggő is, egyik haveromnak elég nagy, szépen kidolgozott karja van és heti egyszer minimum leissza magát (akkor is ezt csinálta mikor sokat edzett, most nem tudom hogy szokása) de ha csak feszengsz mert nem tudsz szívni meg nem bulizol akkor az fog visszavetni gondolom mert szar kedved lesz, az se mindegy.
2014. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok, ja én jóval többet szívtam mint te :D Amugy ja pszihés dolog, mert a cigi elvonás fizikai tünete, olyan kicsi, hogy észre sem veszed. Szerintem megköveznék azt aki azt mondja, hogy a cigi jó és nyugodtan szívd edzés mellett. :D Így én se mondom, de ahogy BBKristof is mondta mindenki látott már kivételt, nekem is van nagytestű napi1dobozt szívó cimborám. Biztos visszavesz a cigi és szokjále :D de ettől még, lehetsz izmos, sőt..
2014. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mrlacko ***** válasza:
Én is ezt csináltam 18 évesen, mégis fejlődtem rendesen. Tarts mértéket, aztán nem lesz gond! Pár pohár, sör, bor vagy pezsgő belefér hétvégén. Kerüld a röviditalokat, egy lerészegedés kb. 2 hét fejlődés mínuszba! A cigit meg addig próbáld letenni, amíg csak ilyen koca bagós vagy. 5-10 év alatt kialakul a nikotin függés, egy dobozzal fog kelleni naponta és kőkemény küzdelem lesz abba hagyni!
2014. febr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!