Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mibe keveritek a zabpelyhet...

Ti mibe keveritek a zabpelyhet, ha a fehérje por már fogyóban van?

Figyelt kérdés
Csak mert ugye a tej nem túl nyerő, sima vízbe meg elég furán hangzik:/
2014. febr. 25. 13:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve ha a gyors CH + proteines módszert alkalmazom edzés után és a zsabpelyhet is fehérjével keverem, akkor kb 2 hét alatt el is fogy a protein por, amit meg elég nehéz anyagilag állni.
2014. febr. 25. 13:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán nem a legkisebbet és a legdrágábbat kéne venni?
2014. febr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyobb kiszerelést veszel pl:5kg-os akkor az tovább elég lehet, és olcsóbb is 1db adagra leszámolva. Sokan vízzel megmikrózzák és úgy eszik. Esetleg nézhetsz instant formában is, így vízzel keverve még jobb. Én fahéjat szoktam hozzárakni, szerintem dob az ízeken :)
2014. febr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem.


Tudtok ajánlani esetleg valami jó ár/érték arányú protein port? Jelenleg a 0.92kg-s 100% WPP-t használom, de erősen gondolkodom valami olcsóbban.

2014. febr. 25. 14:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Annál kb minden olcsóbb :D

5kg Myprotein Impact Whey 19000ft.

2014. febr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hm, nem hangzik rosszul:)


És mi a véleményed erről?

[link]

2014. febr. 25. 15:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz a tejtől, ezt csak a drogos nyúl terjesztette el Magyarországon, mert nem bírja a gyomra, és ami neki szar az másnak is az... :)


Tessék, láthatod, hogy kik mondják, hogy jó: [link]

2014. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én joghurba szoktam tenni. Plussz egy kis vizet is szoktam hozzá önteni, mert még mindig túl száraz lenne, ha csak egy pohár jughurt lenne benne.
2014. febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!