Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok? Mi lenne a...

Mit gondoltok? Mi lenne a megfelelő? (kezdő)

Figyelt kérdés

182cm 63 kg vagyok. Szeretnék fehérje port venni de nem tudom hogy milyet vegyek, azt szeretném ha ajánlanátok valamit. [link]

Kifejezetten kezdőknek szánt készítményt akarok venni.


Köszönöm előre is!



2014. febr. 24. 22:57
 1/6 Valter6672 ***** válasza:
Jumbo Professional-tól nem szabad lejjebb adni...de még azt se ajánlanám. (akkor már inkább volumass) Nem a portól függ, hogy hogy fogsz fejlődni. Olvasd el a Sárga Kapszulát(letudod tölteni.) Majd ha azok után van még kérdésed, tedd fel.
2014. febr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mit akarsz elérni. Eleve fehérje port akarsz venni, de tömegnövelőket linkeltél. A két dolog nem ugyanaz.

Gondolom súlyt szeretnél magadra pakolni, akkor én is azt mondanám hogy a Jumbo ezen a téren talán a legjobb. De rengeteg minden múlik az étrenden, meg az edzésen amit csinálsz. Ha teljesen kezdő vagy akkor szerintem első körben csinálj végig egy kezdő edzésprogramot. Az általában 2-3 hónap, és minden izomcsoportot kellően átmozgat, felkészít a komolyabb edzésre. Ha még ez után is érzed magadban az erőt, és megvan a kellő elhatározás, akkor érdemes esetleg beruházni valamire. De alapvetően ezek drága készítmények, és önmagában attól nem leszel nagyobb. Az edzés minőségén, mennyiségén és az étrendeden múlik a nagy része, ez csak építőanyag meg vitamin a szervezetnek.

2014. febr. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ezért kérdeztem meg mertnem nagyon tudom. Igen tömegelni szeretnék és ehhez szeretnék venni valamit csak nem valami jól fogalmaztam meg a kérdést. 2-3 hónap edzés után érdemes akkor elkezdeni vagy már egyből el használhatom az edzésekhez? Hogy lenne érdemesebb?
2014. febr. 25. 08:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért írtam a 2-3 hónapot mert az pont jó arra hogy belerázódj ebbe a sportba, megtanuld a gyakorlatokat szabályosan végezni, és ennyi idő alatt az is kiderül hogy elég kitartó vagy e, és tényleg komolyan gondolod, nem pedig csak hirtelen fellángolás.

Bármiféle tömegelésnek vagy kiegészítőnek csak akkor van értelme ha jó minőségű, szabályos, és rendszeres edzést fojtatsz.

Első körben mindenképp javasolnám hogy vagy tapadj rá egy kondiba járó ismerősre, vagy keríts egy személyi edzőt hogy adjon pár tippet, mutassa meg mi hogy szabályos, mert ha rosszul végzed a gyakorlatokat akkor egyrészt pont nem azt fogod elérni amit szeretnél, másrészt könnyen meg is sérülhetsz.

Mindenképp kisebb súlyokkal edz először hogy megszokja a tested a mozdulatokat, és megerősítse az ízületeid a későbbi nagyobb terhelésekre. A bemelegítést, és a nyújtást SOHA ne hagyd el!

2014. febr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, kezdem érteni köszönöm! És ha elérem a 3 hónap edzést akkor utána milyen tömegelővel kezdjek? Melyik márkájú az ami megfelelne, és melyik az amire rá se nézzek mert rossz minőségű?
2014. febr. 25. 12:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Scitectől a Jumbo ami biztos hogy jó, aki attól nem pakol fel súlyt az semmitől. Ha jól tudom akkor a zöld dobozos sima verzió ami jobban tömegel, a narancssárgában többféle kreatin van, az inkább szálkásít.

Viszont nem tudom hogy hol laksz, ha van bármilyen testépítő bolt a közelben, ott egész biztos segítenek és ellátnak okosságokkal. Szinte mindenhol megvannak a termékek ugyanarra a célra, csak más márkanévvel, és eltérő összetétellel. A Scitec és a Biotech egy kicsit drága, a márka miatt. De van még pl a Peak, ami egy magyar cég. Ők is jó cuccokat árulnak, kicsit barátibb áron, és a fórumon bármilyen kérdésedre válaszolnak.

2014. febr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!