Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elszeretnék kezdeni hasizomgya...

Elszeretnék kezdeni hasizomgyakorlatokat. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Vékony vagyok, 170 cm körül , 46 kg. Lapos hasam van , de szeretnék kockás hasat. Ha elkezdenék hasizomgyakorlatokat csinálni akkor nem fogok lefogyni tőle? Mert azt nagyon nem szeretném. Légyszíves normális válaszokat írjatok! előre is köszi

2014. febr. 26. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem fogsz lefogyni tőle de figyelned kell a táplálékra.


Vékony vagy szóval szerintem hamar meg lesz a kocka has, de ne csak hasra eddz!!! Aránytalan leszel vékony karokkal és lábakkal ellenben lesz kocka hasad, gondolj bele hogy fogsz kinézni...


Hasizom gyakorlatok: Felülés, de ez sokáig nem jó mert állóképességre megy egy idő után


Hasprés: sokak szerint ez a legjobb, neten találsz videót helyes végrehajtásról


Lábemelés: Fegyencedzés szerint csinálhatod, nekem ez vált be a legjobban többit neked kell kitapasztalni


Lehetőleg 4x30-nál több ne legyen egy gyakorlatból, heti kétszer, hátomszor bőven elég hars eddzeni.

2014. febr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a felülést egyáltalán nem ajánlom, mert hosszú távon szétbarmolja a lumbális gerincszakaszt. A hasprés már kevésbé, de még mindig nem a legjobb, de tény, hogy ezt plusz súllyal tudod nehezíteni.

A lábemelés nem rossz megoldás, csak én személy szerint nem látom értelmét lábemelést is meg hasprést is csinálni, mert mindkettő ugyanazon az alapelven működik: a térd és a mellkas közelítése egymáshoz.


Én ajánlom a planket, és annak egykezes, egylábas, nehezített változatait, ha mennek, illetve vegyél a két kezedbe két egyforma súlyú, bazi nehéz cuccot, és sétálgass vele, az majd jól megerősíti a törzsedet és kivasalja a gerinced is.

Sokan csak a rectust edzik, amitől tényleg igen csinos kockák alakulhatnak ki, de a törzs többől áll, mint a hasizom.

2014. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!