Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy 100 kilos embernek, aki...

Egy 100 kilos embernek, aki fogyni szeretne, heti szinten korulbelul mennyibe kerul a kaja?

Figyelt kérdés

2014. febr. 28. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ mit eszik, de ha a zabpelyhes rizses csirkés zöldsêges mókával számolunk, akkor heti 12500 ból nekem meg lenne.
2014. febr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Valter6672 ***** válasza:
Kérdés, hogy azon a 100 kilón mennyi izom van. Azért az nem mindegy :) Pontosan nem tudom mennyi lehet, de 2,5 kiló csirke biztos elmenne, mellé a zöldségek, és egyéb dolgok. 10 körül lehet szerintem is max.
2014. febr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire testépítő. Aki nem edz, és nem szeretne izmos lenni, csak dagadt sem, annak semmiképpen nem kell 3g*ttkg fehérje(főleg ekkora túlsúllyal), elég 2 is, mert már az hatalmas lépés, hogy nem 90 napos málnadiétába kezd, hanem a testépítés alapelveit betartva szeretne fogyni.


Ennek megfelelően nem annyi, mint egy testépítőnek.

2014. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem kb 1000 ft/nap a limitem ebben benne van a csirkemell ,a köret,zabpehely,túró,tojás,lenolaj stb persze összeválogatva és beosztva ,de ha király kajákat akarsz enni akkor is 10e ft-ba bele kell férnie/hét.

(mondjuk én a halat nem szeretem mert rosszul vagyok tőle)

2014. febr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a ketogén diétát.Ott csak 2g fehérje kell és a lenmagolaj aprópénz.


Én most váltottam vissza a drágább szénhidrátosra.106 kilósan heti 10000-12000 forintomba fáj de muszáj volt mert megállt a fogyás.Most megint működik.

2014. febr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.
2014. márc. 2. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!